Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem igazságtalan az hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan az hogy van akiknek könnyen megy a pártalálás, van akit meg évek óta folyamatosan elutasítanak?

Figyelt kérdés

Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert amikor még évekkel ezelőtt ismerkedtem egy lánnyal akkor egy ideig úgy tűnt bejövök neki, majd jött egy jobb és végül vele jött össze. Azóta ők már szakítottak, sőt másik barátja is lett (fb on láttam, onnan tudom). Nekem meg azóta senkim nem volt, évek teltek már el azóta, neki meg már 2 barátja is volt. Neki ennyi idő alatt sok boldog időszaka lehetett a fiúkkal, meg jó érzés hogy szeretik őt. Nekem meg senkim nem volt, csak elutasítások.

Nem igazságtalan ez valahol?

Főleg hogy ez a lány elég bunkó volt velem, ezek után ő kapkja a jót én meg a rosszat az élettől, pedig fordítva lenne igazságos.


2023. jún. 5. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2023. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Az élet sokszor nem igazságos. Neked még nagyon gyerekes a felfogásod, de majd megtanulod. Melletted mennek el az évek, és ahelyett, hogy fejlesztenéd magad, nyitott lennél, ismerkednél, csak sajnálatod magad. Így nem fogsz előre lépni.
2023. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nem kell mindenkinek barátnő. Amilyen szörnyű emberek vannak, sokukra nem bíznám a lányom.
2023. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Az élet nem az igazságról szól, hanem az érvényesülésről.

Teremtsd meg a saját valóságodat, igazságodat. Amúgy ha olyan boldog lenne velük, nem szakítottak volna, szóval nála se minden fenékig tejfel.

2023. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem igazságtalan az, hogy van, aki tehetősebb családból származik, és 18 évesen kap lakást, kocsit, más meg spórolhat össze sok 10 milliót, vagy perkálhat élete végéig az albérletért? Nem igazságtalan, hogy van, aki okosabbnak/szebbnek/tehetségesebbnek születik, más meg buta/csúnya/semmihez nem értő? A rákos pár éves gyerekek kinek ártottak? Más meg szemét emberként, ill. a gyertyát 2 végén égető életmóddal is megússza a nagyobb betegségeket. Napestig lehetne sorolni a hasonló összevetéseket, csak nincs sok értelme.


„Amúgy ha olyan boldog lenne velük, nem szakítottak volna, szóval nála se minden fenékig tejfel.”


Tökéletesen egyetértek, de neked, kérdező, nem is az ő életével kéne foglalkoznod, hanem a sajátoddal!

2023. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Kétlem, hogy KAPJA a jó dolgokat az élettől. Sokkal inkább nem csak ül a fotelben, hanem tesz is érte. Ha mást nem, kijár, kommunikál másokkal, építi a kapcsolatát.
2023. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
6. Ez baromság. Sokkal könnyebb az élet szép arccal, magasan, pénzes családdal, jó szocializációval, jó génekkel, mint ezek nélkül. Nem tudom ez miért nem fér bele a kis világképedbe, hogy rengeteg embernek alapból sokkal könnyebb élete van, mint másoknak úgy is, hogy még semmit nem tett érte.
2023. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Jah, erre mondhatnád azt is, hogy milyen igazságtalan, hogy Lekváros Csirkének kockahasa és kisportolt alakja van, az inceleknek meg nem.

Csak kihagynád a számításból, hogy Lekváros Csirke megdolgozott kemény edzéssel a menő alakjáért.

2023. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es, ez így van, de ez is az élet része, el kell tudni fogadni. Nem, az élet nem igazságos, ezt nem is ígérte senki, hogy az lesz.
2023. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
8. Léteznek ám gymcelek is ;) Hiába vannak kigyúrva, a rossz ízlés sajnos néha többet nyom a latba ;)
2023. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!