Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tele vannak a társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele vannak a társkeresők több gyerekes anyukákkal ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Én is elvált vagyok szeretem a gyereket de sokan csak szexelni akarnak..

Nálam komolyabb is szoba jöhet

35 f



2023. jún. 6. 10:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
Én írtam azt a korosztályt , azért mert nem tudok megfelelő párt találni egy családi alapnak. Felelőtlen és érettlen ez a korosztály. 25 vagyok nagyon is szülő képes, komoly szándékkal tele. Tudom, hogy ha most találnék párt csak 3-4 év múlva jöhetne szóba a gyerek. Ami nekem már kezd késő lenni ,mert tisztában vagyok a biológiával. De nincs rá partnert csak 30 felett .Ez pedig tapasztalat hidd el, akinek sikerül iszonyú mázlista de ők csak kis %ot alkotnak ebben a korosztályban. Az ismerőseim 70%-nak 30-35 között jött össze az első gyerek.
2023. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha egyszer úgy alakulna, hogy elválnánk, én sem akarnék új, komoly kapcsolatot. Fiatalon, 19 évesen jöttünk össze, nem voltam sok pasival, szóval én szexelnék agyba-főbe, de haza nem hoznám egyiket sem. A tinder meg pont jó erre, mert találnék olyat, akivel utána soha nem találkoznék. 32/N
2023. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%
Mert a legtöbb ember alkalmatlan tudatos családtervezésre, mégis feljogosítva érzi magát a szaporodásra csak azért, mert biológiailag képes rá
2023. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
Mert a médiaban is azt látják, minden x-ikének meg kell mutatni magát már terhesen is, hogy milyen szééép stb stb. A sok szerencsétlen meg boldogtalan lány, hopp terhes lettem című müsort nézi-éli apuka meg tipli. Nem vagyok statisztikus, de saccra biztos, hogy minden 100 lányból legalább 50-60 így jár. És persze, hogy egyedül maradnak. Kár hogy így van.
2023. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok a csalódás, mert sok pasi csak legyártja a gyereket, aztán letiplizik. Vagy élnek egymás mellett a felek, de a nő 2* többet dolgozik, mint a pasi, majd megunja egy idő után.
2023. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek születése után sok házasság, élettársi közösség válságba kerül, gyakran fel is bomlik, a gyerekek az anyánál maradnak. Másik ok, amikor bizonytalan, vagy egyéjszakás kapcsolatból tartja meg a nő a becsúszott gyereket, akiről az apja tudni sem akar.
2023. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én most válok. Férjem a terhesség alatti megcsalt. Nem tudta elfogadni a változott testem, nem ért soha hozzám, nem simogatta a hasam, nem akart "kommunikálni" a babával. Szerintem undorodott is tőlem, én így éreztem. Nagy nehezen, pár alkalommal lefeküdt velem, ha már nagyon nyaggattam (iszonyatosan kívántam a szexet) de ő csak hátulról tudott foglalkozni velem. Ne kelljen látnia. Amúgy nem híztam sokat, kilenc kg többlettel mentem szülni. Szülés után három hónappal azt mondta, undorító vagyok és bottal sem piszkálna meg. A terhesség alatt jöttem rá, hogy el indult a lejtőn, és nem is akarta beismerni, sem változtatni. A kislányomnak igyekeztem minden jót megadni. Évek alatt eljutotottunk ida, hogy ő huszonéves fiatal vékony 40 kg-s lányokat hajt, én meg 35 évesen, egy gyerekkel megpróbálok túlélni, pedagógusként. Szerinted öregedjek meg egyedül? Ha valaki el is hívna randira, nem titkolom soha, hogy van egy kisgyerkem. De a társkeresőn az adatlapomon is olvasható, nem árulok zsákbamacskát.
2023. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
#17 Még olvasni is szomorú volt...
2023. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így vissza olvasva tényleg szomorú. Mai napig gyomorgörcsöm van, ha eszembe jut, igazából olyan miatt alázott meg rendszeresen, amiről nem tehetek, hanem a természet így oldja meg a várandósságot, hogy igen, szélesedik a csípő, medencecsont, nő a has, nő a mell, ami majd lógni fog. Nem tudott elfogadni és rendszeresen bántott miatta. Pedig nem vagyok sem kövér sem igénytelen. Csak megváltoztam. Édesanya lettem. Ezzel is piszkált hogy anyukás vagyok...
2023. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%

#17

Hát férfiként mondom, undorító teremtések a férfiak sajnos. Legalábbis a többségük szerintem ide sorolható, csak ezt sokan (még) nem ismerik fel elsőre, sokan viszont már felismerték (lásd a rengeteg panaszkodó egyedülálló férfit). Sokan itt sem értik, miért oltják őket rommá, amikor 40-50 évesen is huszonéves csibéket hajtanak, és erről írnak ki kérdéseket. Hát itt a válasz a 17-es kommentben. Az ilyenek pont ezek a gusztustalan teremtmények, mint a férjed, akiről írtál. És még a nők a felszínesek, ugye?! Megérdemlik a sorsukat a mai férfiak, hogy ennyi nő nem kér belőlük, ez az igazság. A fiatal (18-30 éves) férfiak közel kétharmada szingli, meg lehet köszönni a korábbi férfi generációknak 👏 Sajnos az én apám is amit művelt anyukámmal nem rég, tovább erősítette bennem az ellenérzéseket férfitársaim iránt. Az én anyukám 1,5 évig gondozta a súlyos beteg faterom: 1,5 évig a nap 24 órájában a betegség volt a téma, minden házimunka és ügyintézés anyámat terhelte, de úgy ám, hogy közben fél napokat dolgozott is, gondozta a beteg édesanyját és a fogyatékos kisgyerekét is, emellett minden nap(!) főzött minőségi meleg ételt apukámnak, mert csak azt bírta el a gyomra. Végül elvitte kocsival az ország másik végébe kórházba pár hétre, ott pedig összeszűrte a levet a pszichiáterével, mindezt 4 hónapon keresztül, telibe se szarva anyukám szenvedését. Szóval igen, sajnos én határozottan úgy látom, hogy a férfiak többsége beletartozik a gerinctelen hányadék kategóriába, abszolút helyénvaló, hogy rengeteg nő az egyedüllétet választja. Természetesen nem egy, és nem két történet alapján szűrtem ezt le, mielőtt érkezne egy ilyen megjegyzés.

Bocs kérdező, hogy kivételesen offoltam a kérdést, amúgy nem szokásom. Bár a kommentemmel végül is választ is kaptál a kérdésedre, az okokra. Illetve bocsánat azért is, ha bárki önérzetét megbántottam a kommentemmel.

2023. jún. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!