Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, hogy elhívtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy elhívtam randira egy olyan lányt, aki amúgy képekről nem igazán jön be?

Figyelt kérdés

Az egyik Tindernél jobb társkeresőn belájkolt egy távol élő, pár évvel idősebb csaj. Először nem vettem komolyan, aztán kíváncsiságból ráírtam. Tök jól elbeszélgettünk, nagyon belelkesültem. Eddig még egy nőnél sem éreztem azt, hogy nem kell spekulálnom, mit írjak. Erdeklődő volt, kedves, meg tudtam nevettetni. Aztán még párszor chateltünk, de már erőltetett volt az egész, úgy éreztem, kitárgyaltunk mindent, már nem érdekelt annyira, és ő se írt magától.

Ennek ellenére elhívtam személyes találkozóra. Az ok egyszerű: más nőknek egyszerűen nem tetszem, nem írnak vissza, vagy csak flegmán. Akik testileg is bejöttek nekem, kívántam őket, azok mindegyike ghostingolt vagy intellektuálisan nem passzoltunk. Itt van ez a csaj, aki hozzám hasonló felfogású, viszont úgy érzem, nem kívánom, nem tetszik a képe alapján. 28 éves vagyok, néhány randim volt eddig, részben mert csúnya vagyok.

Élőben még kiderülhet, hogy van köztünk kémia a lánnyal a feromonok miatt, és igenis megkívánhatom? Vagy ez nem fog megváltozni, nem fogom megkívánni? Kép alapján ezt el lehet dönteni? Volt olyan veletek, hogy egy ilyen randin jöttetek rá, hogy mégis vonzó a partner annak ellenére, hogy képről nem jött be egyáltalán?



2023. jún. 8. 11:40
A kérdező szavazást indított:
Élőben fog majd kiderülni a feromonok által, hogy vonzódni fogsz-e hozzá.
Nem fogod megkívánni, ha már képről se tetszik.
Volt már olyan velem, hogy pozitívan csalódtam, elkezdtem vonzódni hozzá a randin.
Mindig bejött a megérzésem, élőben se tetszett meg.
33 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem is foglalkoztak már igy hogy nincs ló jó a szamár is. Kapcsolatban is ilyen volt velem. Amióta meg kidobtam kb 1 év múlva, szakitástol 3 éve kömyörög fűz hídít hogy menjek vissza.


Szoval bármi lehet ha sanszod van és nem cseszed a kapcsolatban is ezzel a hozzáállással..

2023. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Felesleges elore spekulalni. Ha tengernyi lehetoseged lenne, akkor praktikus szukiteni a kort, hogy kivel ismerkedsz es kivel nem, de ha keves a kapas, akkor azokat meg kell ragadni. Egy randiba nem halsz bele. Ezt a kinezet dolgot is atgondolhatnad. Nem masoknak keresel baratnot, hogy mutogatni tudd, hogy mekkora legeny vagy, hanem magadnak. Sokkal fontosabb, hogy odado, kedves es jo fej legyen. A kinezetukkel elbajolni nem tudo nokben sokkal nagyobb a megfelelesi kenyszer a masik fel irant, toleransabbak, alkalmazkodobbak. Ezeknpedig nagyon fontos tulajdonsagok egy parkapcsolatban. Ha pedig odafigyelsz ra, akkor el fogja mondani, hogy mitol erzi jol magat, feldob temakat, programokat, hobbikat, amik neked is tetszhetnek. Mindekozben egy csomo dolgot megtanulhatsz a noi lelekrol es az egyuttelesre valo kepessegedrol. Az ember rengeteget tanul egy kapcsolatbol, plane az elso par kapcsolatbol. El kene indulnod ezen az uton, ne a kinezete akadalyozzon meg ebben. Legyel vele kedves es figyelmes, es erezd, hogy o is az veled. Ha pedig jol erzed magad vele, akkor ott ne hagyd!
2023. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
Max csak megdugod azt kész
2023. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
3-as nem mindenki dug olyan nőket aki nem tetszik neki. Van aki megválogatja. ;)
2023. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
:)
2023. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányokat szokták feleségül venni.
2023. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Szóval igazából már elvesztetted az érdeklődésed a lány iránt, és inkább csak azért hívtad el, hátha összejön a szex? Önző viselkedés.
2023. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Egy tapasztalatnak jó lesz.
2023. jún. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Megvolt az első randi. Pozitívan csalódtam, szép volt. Nagyon vonzódtam a lányhoz, részemről megvolt a kémia, és szerintem neki is bejöttem. Egész délután együtt voltunk, sokat nevettünk. Remélem, lesz második találkozó.
2023. jún. 18. 07:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél második találkozót, akkor ne hagyd várni. Kérjél második randit minél hamarabb.
2023. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!