Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, hogy elhívtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy elhívtam randira egy olyan lányt, aki amúgy képekről nem igazán jön be?

Figyelt kérdés

Az egyik Tindernél jobb társkeresőn belájkolt egy távol élő, pár évvel idősebb csaj. Először nem vettem komolyan, aztán kíváncsiságból ráírtam. Tök jól elbeszélgettünk, nagyon belelkesültem. Eddig még egy nőnél sem éreztem azt, hogy nem kell spekulálnom, mit írjak. Erdeklődő volt, kedves, meg tudtam nevettetni. Aztán még párszor chateltünk, de már erőltetett volt az egész, úgy éreztem, kitárgyaltunk mindent, már nem érdekelt annyira, és ő se írt magától.

Ennek ellenére elhívtam személyes találkozóra. Az ok egyszerű: más nőknek egyszerűen nem tetszem, nem írnak vissza, vagy csak flegmán. Akik testileg is bejöttek nekem, kívántam őket, azok mindegyike ghostingolt vagy intellektuálisan nem passzoltunk. Itt van ez a csaj, aki hozzám hasonló felfogású, viszont úgy érzem, nem kívánom, nem tetszik a képe alapján. 28 éves vagyok, néhány randim volt eddig, részben mert csúnya vagyok.

Élőben még kiderülhet, hogy van köztünk kémia a lánnyal a feromonok miatt, és igenis megkívánhatom? Vagy ez nem fog megváltozni, nem fogom megkívánni? Kép alapján ezt el lehet dönteni? Volt olyan veletek, hogy egy ilyen randin jöttetek rá, hogy mégis vonzó a partner annak ellenére, hogy képről nem jött be egyáltalán?



2023. jún. 8. 11:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minel hamarabb erdemes ismetelni. Hagyjatok idot is magatoknak, de az uj randit mar tervezni kene kozosen. Praktikus valahol a 3 es 7 nap kozotti randiutemet tartani, attol fuggoen mennyire birjatok a sebesseget.
2023. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kértem, ráírtam facebookon, de 3,5 órája nem írt vissza. Meg mintha olvasta volna, de olvasatlannak jelölte, egy pillanatra úgy jelezte a telóm. De lehet h rosszul láttam. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy fiatal csaj ne venné észre, ha ráírnak, ne olvasná el az üzenetet. Még akkor is, ha dolgozik vagy főz, sportol stb. Vagy épp mással randizik? Legalább írhatna valamit, h miért nem akar többé találkozni. De a randin bókolt, nevetett a vicceimen, nem rázott le, érdeklődő volt nagyon a munkám iránt is. Az a baj, h nem smároltam le? Nem akartam elsietni. 180 km-re lakom, távkapcsolat jöhetne össze, de írta h neki ez nem akadály. Talán az volt a baj, amit én is éreztem, hogy a beszélgetésünk kissé erőltetett volt. De egy 2. találkozó csak beleférne, nem? Nem voltam neki szimpatikus talán? De akkor a találkozó végén miért nevettünk sokat együtt, miért mutatott sok érdekességet a városból? Nem tudok rajta kiigazodni.
2023. jún. 18. 12:43
 13/18 anonim ***** válasza:
Aludt ra egyet, es talan megse ragadtad meg annyira, hogy a 180 km-es tavolsag beleferjen. Ne vedd magadra, ha a randi jol sikerult, marpedig ezt irtad, akkor csak nem illetek ossze. Ilyen is van rengeteg. A masik, hogy a beszelgetest az emberek kulonbozo modon ertekelik. Keress kommunikacios konyveket, azok peldakkal is illusztraljak, hogy mitol tudod a masikban kialakitani a figyelem es erdeklodes erzeset. Ez egy jo probalkozas volt, tanulj es legyel benne megjobb.
2023. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
3 és fél óra után nem kéne meg következtetéseket levonni. Legalább 2-3 napot legyél türelemmel.
2023. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Írt, igent mondott a folytatásra. Kicsit furán viselkedik a csaj, mert magától sosem ír nekem, és ha beszélgetünk, nincs meg a beszélgetés közbeni flow élmény, hanem ilyen kényszeredett, gyakran áll be kínos csend, és olyankor érzem, hogy mindketten téma után kutatunk a fejünkben. Ennek ellenére érdeklődő, ahogy én is. Vonzódom hozzá testileg, szimpatikus, és jól elbeszélgetünk erről arról, csak olyan nehézkesen, mint amikor egy esküvőn összeültetnek két idegen családot, és jól elcsevegnek, de nincs az a plusz, amitől azt ereznéd hogy hú, mennyire jól esett beszélgetni. Konkrét következő időpontot még nem egyeztettünk, de az még korai lenne. Felvetettem két dátumot, de nem reagált rájuk, melyik nap legyen a randi. Ez picit elbizonytalanít, akarja-e ő ezt egyáltalán, vagy csak nem mer visszautasítani, nehogy megbántson.
2023. jún. 18. 16:21
 16/18 A kérdező kommentje:
Azt csinálom, hogy nem írok rá pár napig, hátha ő ír majd, és akkor tudom h kölcsönös az érdeklődés
2023. jún. 18. 16:23
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd. Ezt hivjak jatszmazasnak. Te vagy a ferfi, nemcsak az elso randiig kell kezdemenyezni, hanem utana is tied az iranyitas. Mivel mar ismered valamennyire, tudod a fobb hobbijait, a kov randit probald meg osszekapcsolni egy ilyennel. Egy no sem fog utanad futni, tudomasul kell venned, hogy egy dzsungelban elunk es neked kell vagni az utat. Ne akard, hogy neki kelljen felvenni a ferfi szerepet. Ez a te dolgod. O majd csomagol neked kajat, ha mar osszejottetek, mert a nok a gondoskodasban jok.
2023. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ne játszmázz. Minek? Ha tetszel neki, az már eldőlt. A játszmázással csak veszíteni lehet,mert nem fog komolyan venni, azt fogja hinni hogy hitegeted.
2023. jún. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!