Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nem válaszol kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem válaszol kb. azonnal a messengeren történő találkozó meghívásra, miután olvasta, akkor nemet fog rá mondani?

Figyelt kérdés

2023. jún. 11. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Még az sem bíztos, hogy az illető látta, és nem más-aki már törölte. Főleg ha valaki a háttérben benne van a messzengerébe. Nem egy, nem két ilyenről tudok. Nem véletlenül van az, hogy valakik nem használják a messengert, csak max. meghagyják semmit mondó dolgok számára, és kizárólag a személyes kapcsolattartást használják fontosabb dolgokra telefoni elérhetőséggel.
2023. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
*Nem egy, nem két ilyenről tudok. Az elmult pár évben a számuk növekszik, ami meg az utóbbi 1 évben van, az kritikán aluli. kb. 50-es évek szinte.
2023. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Telefonon hívd fel, és kérdezz rá a lánynál személyesen. Úgy tiszta, és korrekt helyzet van-ami akár jól, akár rosszul is történhet, de az egyetlen út mindig az egyenes. Ezt sose felejtsd.
2023. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha órák óta nem válaszol pedig online, akkor épp azon gondolkodik, milyen szöveggel koptasson le (már ha egyáltalán vissza fog írni).
2023. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk a laptop be van kapcsolva, ott is felugrik az ablak, olyan, mintha látta volna.

Szerintem ne kombinálj előre, várd meg a választ.

2023. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ha nagyon várom már hogy randira hívjanak akkor egyből ahogy olvasom válaszolok is. Ha nem akarom akkor húzom az időt amíg végre rászánon magam hogy most megbántom sajnos de offolom.
2023. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy olvasta az üzenetet, de éppen nem ér rá. Velem is volt már, hogy boltban sorban állás közben gyorsan elolvastam, de válaszolni már nem volt rá időm, mert én következtem a sorban, aztán már csak otthon jutott eszembe, hogy még nem válaszoltam az üzenetre. Szóval bármi lehet, még ne vonj le messzemenő következtetéseket. Viszont ha estig sem válaszol, akkor igen, valószínűleg ez egy nem lesz.
2023. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nemet mondott. 😭
2023. jún. 11. 14:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok hal úszik még a tengerben
2023. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!