Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nekem nem válaszol messenge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem nem válaszol messengeren, de a Facebookon folyamatosan beszélget posztok alatt, mindezt napi szinten, akkor ejtve vagyok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 23:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már, hogy van e valami probléma, de azt mondta nincs, de mégsem válaszol nekem, bármit írok. Elolvassa és kész. De máshol meg aktívan beszélget.
2018. szept. 19. 23:18
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem válaszol,mert nem akar,nagyon egyszerű,ne írj többet neki.
2018. szept. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell foglalkozni az ilyennel. Menjen aztán írogasson másnak akkor :)
2018. szept. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a szadba ragna, h hagyjal mar beken, azt felfognad jobban mint a szintiszta ignoralast ?
2018. szept. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy szavas válaszokat adsz neki és kérdezz-feleleket játszol vele,úgy hogy csak te felelsz akkor ne csodálkozz.

Én most pont ilyenbe vagyok..

2018. szept. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4: nem kell bunkónak lenni, próbáld ki egyszer, hogy nem rúgsz bele még te is az emberbe.


5: én voltam az érdeklődőbb.


Én is úgy gondolom, hogy lapátra tett, csak alig akartam elhinni.

2018. szept. 20. 05:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti nem érdekled.Mást akar ,mást keres.
2018. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem idegesíted azzal, hogy folyamatosan a nyakán lógsz meg irogatsz neki.
2018. okt. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tehát egy kérdés és a válaszra való várakozás idegesítő és ezért nem felelt, miközben lelkesen dumált máshol. Értem :)

Mert te már csak tudod, hogy mennyi kérdésről van szó. :)))

2018. okt. 11. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!