Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezelnéd ha a randipart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnéd ha a randipartnered nem úgy nézne ki mint a fotóin?

Figyelt kérdés

A netes társkereső világában szinte mindenki szerkeszti a fotóit.

Néhány lány esetében ahogy több fotóit megnéztem nem mindegyiken ugyanúgy néz ki.

A legrosszabb fotója meg sem közelíti a legjobbat.


Te hogyan reagálnál ha a randipartnered fokokkal rosszabbul nézne ki a valóságban mint a képein?


2023. jún. 16. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Kuka.
2023. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki szokott kicsit csalni, de ha tényleg felismerhetetlen élőben és nem is tetszik, mert nem olyan, ami fotóról megfogott, akkor full felesleges belemenni bármibe is.
2023. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha teljesen más, akkor gyorsan elköszönnék. Ha csak kicsit, akkor ha már elmentem beszélgetnénk egy kicsit. Ha így nem tetszik, nem lenne folytatás, avagy max barát.
2023. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerkesztés nélkül is hülyén néznek ki az emberek telefonos fotókon. Láttam egyszer ilyet, ugyanaz a srác lefotózta magát különböző kamerákkal, és mindegyiken volt torzulás.


A tesómnak kis pisze orra van, telefonnal ha fotózza magát, az van elöl és sokkal nagyobbnak tűnik, mint a valóságban.

2023. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Beszélgetnék vele, ha már elmentem, attól még lehet dumálunk egy jót, de ha semennyire nem tetszik, a randi után írnék, hogy nem akarok folytatást.
2023. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát amikor egy tata jött randira azonnal mondtam köszönés után hogy ne haragudjom nem erre számitottam dolgom van.

Megertette mosollyal elköszönt de még meg akart puszilni🤮

(Letagadott talán 15 évet?)


Másik egy dagadék volt 100 kg plusz izzadtságszag velem még nem voltam gyakorlott ebben, nem köszöntem el azonnal hanem váltottam pár szót illedelemből. És arról győzködött engem hogy mennyi mindent kéne tudnia vagy megtennie egy nőnek hogy ő igent mondjon neki vagy foglalkozzon vele. Miközben láttam hogy az utcán ugy néznek minket hogy ilyen nő hogy állhat le ilyennel? És imádkoztam hogy csak ismerős ne lásson meg.


Aztán volt olyan aki vmi retek triciklivel jött foga se volt és leette a pólóját. Elköszöntem gyorsan megint.


Ja meg a tájszólásos munkás bunkavillantós nadrágban. Itt már okosabb voltam, mert forgalmatlanabb helyre beszéltem le randit.


Azóta profi lettem előzetes videocset nélkül meg sem mozdulok.

2023. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Volt ilyen, volt, hogy megmondtam, volt, hogy nem, mindig gyorsan leléptem, volt, hogy 5 perc, volt, hogy 1-2 óra után.
2023. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Ja és nálam pasival volt, de én sem ismerem fel pár ismerősöm a profiljaikon, annyira más tud lenni néha. Magamról én is tudom, hogy rossz nap, rossz szög, ápolatlanság, rossz fényviszony és trollnak látszom, máskor meg mesebeli hercegnőnek. Élőben ugyanúgy váltakozik amúgy, mint képeken.
2023. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha valóban egyáltalán nem hasonlít a képre akkor elköszönök hiszen lényegében átvert.Ha csak picit hiszen fotózási szög,póz,fények miatt is változhat az ember a képen akkor beszélgetnék vele.
2023. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van, amikor színészt nem ismerek fel oldalról. Nagyon csalóka ám a 2D.
2023. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!