Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, mennyire fárasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire fárasztó randizni újra és újra?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy megismersz valakit, elmentek randizni, majd úgy érzed, hogy nem az igazi. Találsz egy másik személyt, akivel szintén randizol és vagy megtetszik a személyisége vagy sem.

2023. jún. 17. 10:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Bár tegyük hozzá, nőknek szerintem sosem volt könnyebb randizni mint manapság, az internet korában. Hogy álltok ehhez?
2023. jún. 17. 10:32
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Amíg randizgattam, volt olyan, akivel nagyon jól elbeszélgettünk, meg volt olyan is, akivel alig vártam, hogy megigyuk a kávét és mehessek haza.

Már nem ismerkedem, max személyesen, de ez pont jó is így. Sajnálom az időt és az energiát arra, hogy szimpatikusnak tűnő szinte vadidegenekkel kávézgassak.

2023. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem úgy jellemezném, hogy fárasztó, nekem inkább elkeserítő. Találkozunk, és nem... Jön a következő, vele is, ugyanez. Aztán a következő, meg a következő, meg a sokadik, és ugyanígy semmi. Minden rendben velük, de nem működik köztünk a kémia, nem mozgatjuk meg egymást, és ettől egy idő után el lehet keseredni, hogy sem így, randizgatva nem megy, sem úgy, ha nem foglalkozom a témával, és várom, hogy élőben belefussak valakibe, mert arra meg kb. 0 az esély, közben az idő telik, a többi embernek körülöttem összejön...
2023. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Bocsi, félrement, szerintem hasznos a válaszod. Hülye érintőképernyő!
2023. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem fárasztó. Megválogatom a randipartnereimet, nem megyek el fűvel-fával. Meg nem csinálom azt, mint egyesek, hogy egy nap több randi :D Hallottam már ilyet. Na ez tényleg fárasztó lenne :D
2023. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eléggé az:(
2023. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

Eléggé megválogatom, kivel megyek el randizni. Aztán a randit meg felfogom ismerkedésnek, amiből bármi lehet, max lesz egy új ismerősöm, haverom, tanulok valami újat tőle, megismerek egy új embert, ennyi.

Ezen kívül nem áldozom fel a saját kialakított életem azért, hogy el tudjak menni randizni. Nem írogatok egész nap, ha csak este 9 és fél10 között van erre időm, akkor csak esténként írok. Illetve pl. ha a rutinomba csak heti 1 randi fér be, akkor 1 randira megyek és a többi ezt vagy megvárja, vagy nem.


Én azt vettem észre, hogy ahogy idősebb és tapasztaltabb lettem és határozottabban prezentálom magam és az elvárásaimat, az ilyen nagyon gáz pasik automatikusan kihullanak.

2023. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, kérdés hogy ezzel mennyire éred el azt amit igazán szeretnél.
2023. jún. 18. 11:57
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Egy csomó csodálatos emberrel találkoztam így, némelyikkel a mai napig jóban vagyok, rossz tapasztalatom szinte sosem volt, csomó tök jó és izgalmasrandin voltam, az meg, hogy életem párját nem találtam még meg, nem gondolom, hogy azon múlik, hogy nem adtam esélyt low effort lúzereknek és nem áldoztam fel az időmet vadidegen férfiakért :)
2023. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez teljesen jó gondolkodás. Ment a zöld pipa.
2023. jún. 18. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!