Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen fárasztó és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fárasztó és lehetetlen küldetés a barátnőszerzés?

Figyelt kérdés
Már idegbajt kapok, ha megint egy ostoba, felszínes lánnyla futok össze, akiben belül semmi olyan, amit én keresek, de sokszor még külsőre is elmegy kategória, vagyis nem a fullos cicáknál próbálkozo, mégsem járok sikerrel. Csak nézem, hogy sok srácnak meg olyan lazán jönnek a csajok, nem is értem, hogy most miért, talán csak, mert jóképűek és nagydumásak, de akkor miért van annyi ronda srác sokszor szép barátnővel. Nem igaz, hogy mindenkinek összejön csak én nem találok olyan lányt, amilyet keresek!
2012. nov. 10. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
azért mert megválogatod azt, hogy kivel állj szóba és valóban boldog szeretnél lenni. Nincs ezzel semmi baj, majd hamarosan el jön Ő :) Aztán rájössz ,hogy nem Ő volt és így ismételgeted amíg tényleg el nem jön pár alkalom után:)
2012. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mert görcsösen akarod. erre nagyon jó bizonyíték a "barátnőszerzés" szavad. nem tárgy ez, meg zsákmány, hogy meg kelljen szerezni. majd ha nem görcsölsz rá ennyire, akkor összejön neked is.
2012. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert küldetésként tekintesz rá.
2012. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ugyan már! 21 éves koromig nem is foglalkoztam a lányokkal, egyáltalán nem is próbálkoztam meg semmi, mégsem jött egy lány sem az életembe, mindenki csak kedves, aranyos, csendes fiúnak tartott és senki sem akart velem járni.
2012. nov. 10. 16:59
 5/14 anonim ***** válasza:
hát a csajok nem nagyon másznak rá csak úgy egy csendes aranyos fiúra :D nem jellemző. neked kellett volna kezdeményezned.
2012. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kerüld a ronda lányokat, mert nekik a lelkük is csúnya.
2012. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Véglis az az igazság,hogy a lányok nem szoktak kezdeményezni,

ráadásul ha nem ha nem igyekezel akkor az is lehet, hogy már valaki mással fog járn.

Nekem azt mondta 1okos ember, hogy:"Aki mer az nyer!"

Már nekem is volt ilyen problémám.

2012. nov. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De most, hogy gőzerővel próbálkozom sem jön semmi össze, annyira csúnya nem lehetek, mert nem egy lány szerint helyes vagyok, mások lerondáztak, de ők a buta, r.bi kategóra, akiknek a véleménye semmit sem ér.
2012. nov. 10. 17:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Addig nem fog simán menni míg a prioritási listádon a nőket leghátulra, vagy majdnem leghátulra teszed.


Először mindig te legyél az első, aztán az elején legyenek még a barátok, karrier, család, iskola, haverok, kutya/cica, hobbi, kondizás, szabadidő meg mit tudom én, és a végén legyenek csak a lányok. Miért?


Mert a nőknek olyan férfiak tetszenek, akik teljesen egyedül is képesek lennének bármikor megállni a helyüket az életben. Egyrészt nem akarnak senkit kihúzni a szarból, tehát nem ők akarnak lenni akik boldogtalan fiúnak megadják a boldogságot azzal, hogy összejönnek vele.


Persze ez nézhető a másik szemszögből, mert úgymond tényleg a készbe és kényelmesbe akarnak beleülni.


Amint lesz barátnőd, akkor majd őt is tedd előre a fontossági sorrendedben a család és barátok mellé. De addig ne nagyon koncentrálj rájuk, sokkal érzékenyebbek és megérzik, ha te görcsösen akarod őt, ha kell neked, mert az azt kommunikálja számukra, hogy neked azért kell ő, hogy valami magasabb szintet érj el, jelen esetedben, hogy elégedett legyél, hogy ne kelljen ilyen kérdéseket kiírogatnod, és hogy másnak miért lehet, nekem meg nem.


Amint azt mutatod, hogy neked most végeredményben kurv@ra mindegy, hogy összejössz vele, vagy nem, akkor nem fogsz majd tudni válogatni köztük. Tehát nem azt mondom, hogy szard le őket, ne keresd, meg ilyenek, mert hidd el nagyon nagy átlagban a lányok nem fognak kezdeményezni. Nem fognak és kész.


Szóval foglalkozz velük, de sose szentelj nekik túl nagy figyelmet az elején.

2012. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert csúnya vagy.
2012. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!