Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan fiúk, akik az ismerkedés, randizás alatt azt értik, hogy hosszabb ideig csak találkozgatunk és közös programokra járunk, de nem szexelünk?

Figyelt kérdés
Eljön annak is az ideje, nem bújnék ki alóla, de jó lenne eleinte csak összeszokni, megismerni a másikat lelkileg. Ez ma már elképzelhetetlen a relatíve jól kinéző pasik körében?

2023. jún. 19. 03:47
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Relatíve jól kinézés alatt azt értem, hogy nem extrém túlsúlyos, megvannak a fogai, nem lapátfülü, ápolt, van karizmája. Haj meg szemszín nem számít, vagy hogy van-e tetkója (persze ha nagyon extrém, pl az arcán van, akkor azt már kizárnám), magasság: azért ne legyen törpe, de nem várom el, hogy kosaras méret legyen.
2023. jún. 19. 03:50
 2/26 Gymnospermatophyta ***** válasza:
93%

Szerintem nagyjából stimmelne a külső, amire gondolsz. Igaz, nem vagyok magas (de nem is egy Peter Dinklage, ha szó szerint veszem a törpét (: ).


És én is ugyan így gondolkodom. Ismerkedés alatt ez még nem, majd ha ismerjük egymást és relatíve együtt vagyunk, akkor. Legalábbis így képzelem el. Ettől hajlandó lennék eltérni, hogyha a lány máshogy gondolja, de akkor is valami közös metszet lenne ideális, nem az első hét. Meg hát lehetnek ennek ugye fokozatai.


Biztosra veszem, hogy nem vagyok vele egyedül. :)

2023. jún. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Ez nálad akkor csak elméletben működik, vagy így is szoktad csinálni?

Én akár egy-több hónapot is ellennék szex nélkül, sima együtg alvásokkal, összebújásokkal, de kb sose láttam még olyan pasit, akinek ez oké.

2023. jún. 19. 04:02
 4/26 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Elméletben mindenképp működik, gyakorlat meg még nem volt:D Sajnos. De ha eddig kibírtam, akkor nehogy már az az 1-2 hónap jelentsen gondot. Szóval simán rámerem mondani (magamat ismerve), hogy a gyakorlatban is működne.
2023. jún. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted, hogy eddig nem volt? Miért, eddig durr bele, csak meguntad?
2023. jún. 19. 04:08
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Hat azert honapikig nem mert felnott ember vagyok, viszont par het siman belefer. En nem siettetnem a dolgokat.

Ha ket ember kozt megvan a vonzalom akkor szerintem nem tudjak magukat turtoztetni honapokig.

2023. jún. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Úgy értem, hogy nem volt mit így vagy úgy csinálni, mert nincs benne gyakorlati tapasztalatom. Gondolhatsz itt akár a hosszabbtávú ismerkedésre is. Részletesebben itt nem szeretném kifejteni, egyszerűen így alakult.


Csak leírtam, hogy hogyan gondolkoztam róla mindig is és hogyan gondolom ezt jelenleg is. Így talán érthető az előző válaszom is, hogyha erre nem gondoltál. :)

2023. jún. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Gymnospermatophyta ***** válasza:
( De az is benne van, amit a 6-os írt. Viszont emberfüggő, távolságfüggő, mennyit tudnak találkozni a felek stb. )
2023. jún. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Én most gondolok valamire, ami érthetővé teszi a gyakorlati tapasztalat hiányát. Velem az egyik exem megtette egyszer, hogy 4 évig nem ért hozzám (én hülye meg nem hagytam el, long story), szóval ilyen pár hónap már semmiség lenne, ha cserébe végre egy tartalmas, kölcsönös, igazi lelki kötődéses párkapcsolat alakulna ki. Rém toleráns tudok lenni, nekem is megvannak a magam démonai, az elfogadás roppant fontos.

De igazad van, ha van vonzalom, felesleges szándékosan húzni a dolgot :D Csak a kósza kufircokból és utána a kiüresedettségérzésből elég már nekem, miközben az emberből és a gondolataiból meg nem kapok semmit.

2023. jún. 19. 04:29
 10/26 A kérdező kommentje:
Marmint a 6osnak is igaza van.
2023. jún. 19. 04:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!