Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk szerinetek ez egyértelműe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerinetek ez egyértelműen féltékenykedés vagy mire gondolnátok, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az a szitu,hogy könyvtárban beült velem szemben egy srác, és később is szemezett velem.Aztán láttam, hogy más lányok körül is ül,szemben van mellettük,és figyeltem őket.Kicsit megsértődtem, mert nem ismertem őket,a társaságukat, és azt hittem azért ült be, mert velük is ismerkedni akar.

Ezért én elkezdtem más fiúkkal is szemezni (akikről amúgy kiderült,hogy ők is ismerik a srácot,mindegy).

Az is kiderült,hogy azok a lányok foglaltak, van barátjuk.


De én még mielőtt kiderült volna,direkt az egyik lány közelébe ültem, nem a sráchoz, aki szemezett velem,hogy megfigyeljem, hogy milyen!! Azok után, hogy láttam, hogy mikor megjöttem a könyvtárba, akkor a fiú barátai összenevettek, meg szóltak a srácnak,hogy itt vagyok, és akkor a fiú gyorsan átült a lánytól úgy, hogy velem szemben legyen!SAjna akkor olyan állapotban, hogy nem vettem a lapot, és ez sem győzött meg, csak dühös voltam,hogy más lányok közelébe ül!Ezért úgy döntöttem,hogy először akkor megfigyelem a baráti társaságát,és addig nem kezdek el vele ismerkedni!


Fiúk,ebből a viselkedésből nektek is az jön le egyértelműen,amiket elmondtam,hogy ez az álláspontom?


Az a helyzet,hogy mikor a fiú meglátta,hogy más fiúval szemezek,akkor utána már nem nagyon nézett rám...

De őszintén, miből kellett volna tudnom,hogy azok a lányok csak ismerősök, nem pedig kinézte magának őket?


Fiúk,írjátok meg mi van most!Köszi!


2011. máj. 19. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ööö...MIVAN?
2011. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tarts egy kis szünetet a bámulásban!

Ne nagyon nézz másra, inkább olvass, ritkábban szemezz vele, és figyeld, hogy mit olvas. Egy idő után már nem ügyel arra, hogy nézelődtél, és szép lassan vissza szokhatsz a szemezésre. Ha kicsit szégyellősnek tetteted magad, meg gyorsan elkapkodod a tekinteted, talán veszi a lapot, és később leül veled beszélgetni is, mindig legyél vele nyitott!


L/1#

2011. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóra sem érdemes szituáció,ahol a világon semmi sem történt,mindez csupán a képzeleted.Ha betöltötted a 16-ot v. annál idősebb vagy,akkor egyenes szánalom és szégyen amit leírtál.Ha még nem,akkor meg végtelenül primitív és gyermeteg.
2011. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi a primitív????? De ez másnak is lejött??? Az a kérdés!
2011. máj. 21. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Well, this situation. Na a lényeg egyértelműen féltékenykedsz, ami nem is baj, de nincs rá okod.-.-
2011. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi fiúk többnyire lesz*arjuk az ilyesmit.Nem foglalkozunk ilyen apró hülyeségekkel.
2011. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért nem baj amúgy dongatto??Akkor ha tegyük fel észrevette,akkor imponál neki??És nem néz hülyének???
2011. máj. 21. 13:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem zavarna..A srác szempontjából úgy nézhet ki,hogy még össze se jöttünk,egy szót se váltottunk,de már látványosan féltékenykedik,amikor a lánybarátaimmal dumálok.Nekem nem kéne egy ilyen csaj.Arra gondolnék,hogy ha összejövünk,még hisztisebb lesz.
2011. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!