Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki már első randi elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már első randi elején "erőltetni akarja" a szexet az csak szexet akar ? Már negyed-fél óra után félre akart vonulni. Neten ismerkedtünk. Mondtam neki hogy korai,többször is. Többször is felhozta hogy "bújjunk el".

Figyelt kérdés
Beszélgettünk erről arról de ő már az "elején " benne lett volna a szexben. Mondtam neki hogy nekem idő kell hozzá. Csak szexet akar? Szerintem igen.
2023. júl. 1. 14:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha ennyire gyorsan így erőlteti, akkor valószínűleg nem a személyiségedre kíváncsi
2023. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
Mármint hogy hol bújjatok el?
2023. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
És hova akart elbújni?🤣
2023. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Parkban. Ott találkoztunk.
2023. júl. 1. 14:37
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Fú, ez nagyon gáz. Még ha hosszabb távban is gondolkodik, halál ciki, hogy az elsőt megejtené egy parkban, mert nem bír magával. Ez nagyon offos. Hány éves?
2023. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
30 éves. Meg már negyed, fél óra után megnézte volna ezt azt.. Mondtam neki az utcán vagyunk, hiába "eldugott" fás rész. Meg nekem idő kell hozzá. Nem ilyen hamar.
2023. júl. 1. 14:42
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

Már bocs de ezek szerint te még mindig gondolkozol ezen a pasin… innen azt is kinézem, hogy a valóságban el is bújtál vele…

Normális nő fejében fel sem merülne ezután még megkérdezni bárkit, hogy ez normális e?… de el se jutna odáig, hogy “többször” mondania kelljen, hogy “korai”… az első próbálkozásnál falépnél hagyná egy normális nő…

2023. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem gondolkozok rajta. Mondtam neki hogy dolgom van, el kell mennem valahova,elmentem.
2023. júl. 1. 14:44
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem bújtam el vele
2023. júl. 1. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!