Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Puncson miért írja sok nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncson miért írja sok nő, hogy "kölcsönös szimpátián" alapuló "kapcsolatot" keres? Meg hogy a férfi legyen "helyes, magas, sportos"? Természetesen amellett, hogy minimum havi negyed- vagy félmilliót virítson.

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, mindenkinek szíve joga olyat választani, akit vonzónak tart. Az is mindenkinek a szíve joga, hogy eltartsák/eltartson valakit a szexért cserébe.

De azt nem értem, ha valaki jóképű, magas és sportos, az mi a jó életért fizetne még havi szinten komoly százezreket egy nőnek, ha ingyen is megkap mindenkit?!

Még ha valami tényleg értelmes, tanult, empatikus és ezen felül nagyon vonzó nőről van szó, azt mondom, oké. De ezek a puncsos nők egytől-egyik szakközépiskolát végzett, dohányzó, leharcolt, többnyire proli nők.


Van ugye a Tinder, ahol szinten minden nő elvárja, hogy helyes, magsas és lehetőleg sportos legyél.

Na és akkor van a Puncs, ahol ugyanez az elvárás, plusz az is, hogy tarts el őket?!


2019. okt. 15. 13:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Mert bármilyen furcsa, a prostik is szelektálnak a kuncsaftok között. Ők sem mennek el mindenkivel/engedik fel lakásra. Ezek a presztizs prostik a puncs.hu-n ugyan úgy elvárják, hogy legalább sportos, magas, normális kinézetű legyen aki eltartja szexért cserébe. Ingyen is megkapnák, de akkor időt és energiát kéne bele fektetni a kapcsolatba, így viszont itt a pénz, térdelj, pucsíts. Nem kell felesleges köröket futni, étterem, nyaralás...stb költeni.
2019. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Kereslet kínálat
2019. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Életemben nem néztem társkeresőt, 20 éve élek házasságban.

A puncsot is csak sütiben, fagyiban ismerem.

De ha valaki (a neme mindegy) elvárja, hogy akivel az életét tervezi megfelelő anyagiakkal rendelkezzen, az leginkább azért van, mert nem ő szeretné eltartani, tehát elvár egy egzisztenciális alapot.

2019. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

3-as vagyok

Ja, hogy a Puncs egy qrvapiac?

Akkor bocs, hogy hozzászóltam!

2019. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hú, ha ezek a presztízs prostituáltak, akkor milyen lehet a többi...
2019. okt. 15. 13:49
 6/21 anonim ***** válasza:
29%
Te tényleg ennyire hülye vagy? :)
2019. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom próbákoznak minél vállalhatóbb pasit kifogni maguknak, de hogy mit kapnak az más kérdés. Sok a szép nő kevés a jóképű és gazdag pasi.
2019. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Na nézd csak hogy számon kéri olyan vadidegen nők preferenciáit, akiket ráadásul le is néz.


Ha valaki csak olyannal jönne össze aki volt már a holdon, mégis mi közöd lenne hozzá? Semmi.

2019. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Gondolom próbákoznak minél vállalhatóbb pasit kifogni maguknak, de hogy mit kapnak az más kérdés. Sok a szép nő kevés a jóképű és gazdag pasi."

Na igen. Nem lehet könnyű, mondjuk, mert egy ilyen férfinak a legtöbb nő teljesen ingyen is odadobja magát, elég lemennie a bárba.

2019. okt. 15. 14:07
 10/21 A kérdező kommentje:

"Na nézd csak hogy számon kéri olyan vadidegen nők preferenciáit, akiket ráadásul le is néz."

Nem kértem számon, csak feltettem egy kérdést, ami az oldal rendeltetésszerű használata. Talán érintett vagy, hogy ennyire triggerelt a téma? Legközelebb tessék átolvasni és értelmezni, amit leírtam.

2019. okt. 15. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!