Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelenthet valamit vagy ez semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit vagy ez semmi?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki tetszik. Nem rég volt a születésnapja, és írtam neki privátban, hogy boldog születésnapot. Elolvasta, nem reagált aznap, majd másnap este 21:30kor jött a válasz, hogy “Köszönöm a jó kívánságot :) “

Jelenthet valamit, van értene újra írni esetleg valamit vagy ha akart volna írt volna mást is?


2023. júl. 10. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdeményezni akarna, ez pont jó alap lenne rá. Az is beszédes, hogy csak másnap este írt vissza. Én hagynám a helyedben.
2023. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, ne gondolj túl ilyen apróságot! :D Felköszöntötted, megköszönte, mint ahogy még kb. 200 embernek is...
2023. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az idő vonalán sok ember irt neki, azoknak még csak nem is lájkolta, nem irt nekik…

Lehet én gondolom túl, ezért kérdem.

2023. júl. 10. 14:05
 4/6 Másnapos Sárkány ***** válasza:
77%
Ha tetszik és nem kezdeményez ő, akkor kezdeményezz te. Ennyire egyszerű a dolog. Viszont ne kezdj el kombinálni és belegondolni minden apróságba többet, mint ami.
2023. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmit sem jelent. 😅 Üzenetre én is mindig külön válaszolok, idővonalon meg sokszor csak egy közös üzenetben. Ettől függetlenül kezdeményezhetsz, kérdezd meg hogy sikerült a szülinapja pl.

De az szerintem is sok mindent elmond, hogy csak másnap írt vissza neked.

2023. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem jelent semmit, ez nem kezdemenyezes volt, csak siman felkoszontotted.
2023. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!