Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első talira el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első talira el lehet vinni a gyermekünket is? A gyermeknek nem lesz kellemetlen érzés hogy nem anyukájával találkozom úgy?

Figyelt kérdés

26 f vagyok 2 éve független

Csak laza kapcsolataim voltak azóta de a gyerekel mindig logisztikazni kellet .


Interneten megismertem egy nagyon jó csajt igaz 10 évvel fiatalabb nálam és még fiatalabnak néz ki

De nagyon jó lenne oszejoni vele nagyon tetszik csak az a baj hogy lányom folyamatosan nálam van ő meg kis ovis 5 éves nálam lakik nem az anyjanal .


De így meg nemtudok csajozni mert nemhagyhatom egyedül otthon .

Oviba meg délelőtt jár amikor meg senki nem akar randizgatni .

Anyámék néha vigyáznak rá akor lenne idő de az ritka és nagyon alkalmazkodni kéne.


Beszéltem sokat ezzel a lannyal nem zavarna azt mondta ha vinném a lányom is első talira csak én kicsit félek hogy így hogyan tudok valakit felszedni ha figyelmemet másra is kell fordítanom.



#Gyerekel csajozas
2023. júl. 10. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
95%
Tehát két gyerekkel randizol?
2023. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
96%

Ember, egy 16 évessel akarsz randizni felnőtt apukaként ?

Még majdnem gyerek. Normális vagy ?

2023. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 A kérdező kommentje:
16 éves csajhoz szerintem nem vagyok öreg 26 évesen még ez simán belefer szerintem
2023. júl. 10. 14:32
 4/93 A kérdező kommentje:
Nem.vagyok oreg
2023. júl. 10. 14:33
 5/93 anonim ***** válasza:
100%
Gimnazista. Ez nagyon durván beteg, főleg azért mert már van egy gyereked is.
2023. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a korkülönbségről van szó, 31-21-nél is néznek majd de az kicsit jobb. 16 évesen még sehol sincs az ember, nagyon sokat fog változni a személyisége. Szerintem keress idősebbet.
2023. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 A kérdező kommentje:

Miért lenne az nem anyukát keresek hanem magamnak barátnőt és 26 évesen Miért ne lehetne 16

30 felett lennék akor oké már tényleg kicsit gázos de így

2023. júl. 10. 14:40
 8/93 anonim ***** válasza:
100%

Téged nem érdekel, hogy mások mit gondolnak.

Többen leírtuk, hogy egy 16 évessel randizni 26 évesen egy kicsit necces de te leszarod.

Minek irtál ki egyáltalán ilyen kérdést ?


De tudod mit, ne vidd a gyerekedet egy randira mert furcsa lesz és nem csak neki.

Nyilván ez sem érdekel és mindjárt megkérdezed, hogy akkor hova tedd addig.

Old meg!

2023. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen gáz a gyereked randira vinni. Teljesen össze fogod zavarni. Nem beszélve arról, hogy mindenféle romantika kizárva. Ki akarja úgy az első csókot, hogy közben a pasi gyereke két méterre szórja a homokot?

Egy normális randit se tudsz megoldani. Kapcsolatot hogy szeretnél? Bármilyen felnőttnek is érzi magát a kislány, nem az a vágya 16 évesen, hogy a te gyereked pesztrálja, miközben a barátnői buliznak.

2023. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
100%

Te egy apa vagy 26 évesen, ő meg még egy középiskolás gyerek. Semmi keresnivalótok egymás mellett.

Amúgy kérdésedre a válasz, ultragáz randira elvinni a gyereked.

2023. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!