Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SBO-n dolgozok orvos írnokként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SBO-n dolgozok orvos írnokként, tinderen orvosnak adtam ki magam, érdemes volna bevallani, hogy nem vagyok az?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné a rövidítést - Sürgősségi Betegellátó Osztály. 6 éve vagyok itt orvos-írnok.

Nagyon sokat tanultam, terápiákról, latin kifejezések, diagnózisok, betegségek stb. Egy laikussal teljesen el tudom hitetni, hogy szakmabeli vagyok.


A tinderen most úgy ismerkedtem, hogy rezidens orvosnak adtam ki magam. Nagyon sok a matchem és nagyon imponál a nőknek. Amikor beszélünk gond nélkül tudom előadni a szakmai részét is, nem esik sok szó róla de az elég meggyőző.


Most alakul 1 fiatal nővel elég szépen minden.

Szerintetek be kellene valljam, hogy orvos-írnok vagyok és nem Dr.?


Vagy végül is csak nem a végzettségembe szeret bele, az más tészta, hogy negyedét viszem haza egy orvosnak, de csak nem aranyásó mindenki.


2023. júl. 13. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát... eleve nem kellett volna hazudnod.

Örökké úgysem fogod tudni titkolni. Most még talán elnézheti, hogy hazudtál, de ha mondjuk összejöttök, és utána derül ki, hogy egy mániákus hazudozó vagy, akkor esélyed nincs, hogy veled maradjon.

2023. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy végül is csak nem a végzettségembe szeret bele, az más tészta, hogy negyedét viszem haza egy orvosnak, de csak nem aranyásó mindenki."

Esetleg az nem jutott eszedbe, hogy egy kapcsolat kialakításakor nem csak a végzettség, és a fizetés lehet a szempont? Hanem mondjuk az őszinteség is.

2023. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most túl vagy azon a ponton vele amikor még mindenféle probléma nélkül ezt bevallhatnád.

Legközelebb ha nem akarod a teljes igazat mondani akkor elég az, hogy sürgősségin dolgozol.

De a legtisztább az ha az igazat mondod.

2023. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mit vársz, amikor már a legelején hazudsz a másiknak.
2023. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a végzettség vagy a pénz hiánya miatt fognak offolni, hanem mert egy kamus kuki vagy.
2023. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet hazudni.


Exem is ezt csinálta. Ismerkedéskor egy évvel idősebbnek mondta magát, meg hogy ő most fog érettségizni. Beismerte még a tali előtt, hogy ez nem volt igaz. Azt is mondta, hogy csak néha cigizik. Ez sajnos már csak két tali után derült ki, hogy láncdohányos. Aztán jött a többi hazugság... Egyre több. Aki már az elején hazudik, azt offolni kell, mert ma még csak egy kis hazugság annak érdekében, hogy lenyűgözzön, holnap meg már hatalmas hazugságokat kapsz és röhög magában, hogy elhitted...

2023. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Valld be, hadd keressen egy olyan férfit, aki felvállalja magát. ☺️
2023. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Attól függ,ha csak lazára keresel vkit tökmindegy mit kamuzol.
2023. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja akkor ezért diplomás orvos/ügyvéd/mérnök mindenki tinderen, mert a fele hazudik xd


Már bocsi, de ez szánalmas.

2023. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem látok túl sok támogató attitűddel rendelkező egyént.


Van aki esetleg gratulálna, hogy ez már elég magas szintje a csajozásnak?

2023. júl. 13. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!