Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell csinálni egy jó első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csinálni egy jó első randin?

Figyelt kérdés

Nyilván annyi könyvet elolvastam, amiben van randi, hogy házi könyvtárat nyithatnék, és csomó filmet is láttam, meg persze barátnőim is vannak, de marhára izgulok. A sráccal együtt dolgoztunk, mind a ketten nyári munkának csináltuk, de ő egyetem mellett én meg idén érettségiztem. Tudom, van ez a “házi nyúlra nem lövünk” dolog, de ma (vagyis tegnap) volt az utolsó napom. Folyamatosan vibrált közöttünk a levegő, és nagyon sokszor zavarba hozott a merészsége, nyilván ő már tapasztaltabb. Balatonon dolgoztam itt vendéglátásban. Több este is volt amikor zárás után sétálgassunk kicsit a parton, amúgy tök szép, és beszélgettünk, egyszer még boroztunk is, de az olyan másnak tűnt kicsit, nem izgultam annyira. Viszont ma elhívott egy igazi randira, étterembe. Én konkrétan minden ruhámat átnéztem most este, de nincsen semmi csinos, vagy dögös vagy bármi, mind átlagos. Mindegy találtam egy ruhát ami talán jó lesz, de nem is ez a legnagyobb baj. Én még sosem randiztam, úgy értem tényleg soha, egyszer csókolóztam, de ott is a srác kihívásból csinálta és utána kiröhögtek. Én sosem gondoltam volna, hogy, bocsánat, egy ilyen szexi srác randira hív. Teljesen bepánikoltam kb. Holnap este 6-kor kettesben fogok vele ülni egy asztalnál. És a baj, hogy már nagyon meredek fantáziáim voltak vele, mert azt hittem ennek mával vége, és így ez külön kínos. Nyilván nem tudja mikre gondoltam, de akkor is bűntudatom van. Én 18 vagyok, ő 21. Tippem sincs hány barátnője lehetett, biztosan olvadnak utána a csajok ilyen külsővel.

Előre köszi a segítséget.



2023. júl. 17. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Biztos jo no vagy, nem veletlenul hivott el.

Te meg szerintem onbizalomhianyos vagy, ugy erzed nem vagy szep

2023. júl. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom milyen a srác mentalitása, de engem főleg az első hivatalos randin, az érdekelne milyen vagy, nem az milyenek a színészi képességeid, a "jelmezed". Egy hétköznapi öltözetben, minimál sminkel, hidd el nem fogsz csalódni.
2023. júl. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
A ruha meg a smink milyensége nem garancia arra, hogy akármelyik fél ne csalódna.
2023. júl. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

#3

Ez abban az esetben igaz, ha addig még nem találkoztak. Itt viszont ez már meg történt.

2023. júl. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Normálisnak kell lenni.
2023. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult?
2023. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már ismeritek egymást. Legyél laza, ha nem tetszenél neki, akkor nem hívott volna el.
2023. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!