Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első "ottalvós" randin mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első "ottalvós" randin mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Hétvégén jön hozzám a párom. Még nem volt köztünk semmi.

Itt is alszik mert kb.2órára lakik tőlem.

Mit szoktatok ilyenkor csinálni? Főzzek neki? Nem béna az? Kajaszagban beszélgetni. Ha igen akkor mit?

Rakjak be egy filmet vagy nem tudom mit csináljak.

Félek a másnap reggeltöl is hogy mit szol hozzám ébredés után. Jajj mimdentöl félek mint egy kamasz.Nem volt még ilyenben részem mert eddig nem laktam egyedül.


2021. febr. 23. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem beszéled meg vele, hogy mit szeretne? :) 26N
2021. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
FInom étellel nem nyúlhatsz mellé. Nekem jól esne, mert figyelmesség és háziasság van benne. Utána kis filmnézés is jó, meg dumálgatás az élet nagy dolgairól. 30f
2021. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
kaja, pia, film, szex. nem kell ezt tulbonyolitani.
2021. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a #3-al. Amúgy sincs jobb ennél. Ha nem vagy szűz, ne játszd a szűz kislányt.
2021. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Dugni fogtok. Előtte fözz valami kaját. Persze ha azt egyáltalán tudsz. A többi adja magát.
2021. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Enni, dugni.
2021. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 vagy fordítva.
2021. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha praktikussági okból alszik ott az nem jelent feltétlen szexet, csak ha kifejeztten így akarjátok. Szerintem kedves dolog főzni valami vacsorát, akár kibontani mellé egy pohár bort. Utána meg ágyba bújás közben lehet filmezni. Vagy ha nem ágyban, akkor nappaliban kanapén. No meg csókolózni is nagyon jóleső egy ilyen helyzetben. Akár bekészíhetsz vésztartalékba valami játékot, kockapókert, sakkot. És lesz egy mentőöved, ha nagyon nincs mit csinálni. Az ilyenek felett nagyon jól lehet beszélgetni.
2021. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!