Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele megint vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele megint vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit msnen keresztül ismertem meg, egy egyetemre járunk, én 19, ő 22 éves, helyes, nagyon aranyos vicces, és még sem tudom mi legyen. Nagyon kedveltem, nem jártunk, de sokszor találkoztunk és meg is csókolt, és azt mondta nagyon tetszem neki. De nincs sok szabadideje, sportol, és sokszor mondta le a randit vagy át kellett szervezni más időpontra. És egy idő után kiakadtam, hogy ha fontos lennék neki akkor tudna időt szakítani rám. Ráadásul kérdezte, hogy mással is találkozok-e, és kiderült hogy ő igen, meg mondta h ez nem baj és én is találkozgathatok mással. Ezen kiakadtam kicsit, mert ki tudja h előttem kit csókolgatott, de véglis nem járunk. Közöltem vele a hibáit, beismerte h hibás meg mondta h meg tud változni stb, és szívesen találkozna még velem. Nem tudom most mit tegyek, hiányzik, de félek hogy csak csalódni fogok megint:(
2010. okt. 14. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz, ne féltékenykedj. Ő nem a tied és te sem vagy az övé.
2010. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért is akadtál ki? Hiszen nem jártok..Miért ne lehetne minden más fontosabb mint te,és miért is ne találkozzon másokkal..

Bár én szerény véleményem az,hogyha 2 ember között az elején előjön a vonzalom,és a "tetszem neki" érzés akkor már az elején kiszokott alakulni egy szerelmi kapcsoltat...Hátha bejön alapon..Ha már így kezdődik,ahogy a tiétek ott nem látom semmi értelmét egy akár komoly kapcsolatnak..Egyszerűen csak barátok vagytok,és ha lát időnként megkíván..ennyi..Nem kell túl lihegni ezt a dolgot..

2010. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
abból viszont lehet elegem h állandóan engem mondd le..
2010. okt. 14. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem elegem lenne belőle,hanem nem is foglalkoznék vele.."Ne szaladj olyan busz után ami nem vesz fel.."
2010. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!