Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozzak vele vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele vagy csak megint át akar verni?

Figyelt kérdés
Nos a történet bő 1,5 éve volt mikor jártam egy csajjal aki találkozott velem többször is és nagyon bele estem akkor 1 évig csak ő létezett számomra nem tudtam mit kezdeni magammal hogyan szeressek ki belőle. 4 hónapig jártunk. Sikerült aztán túl lennem rajta! De most megint keresett teljesen váratlanul már több mint fél éve nem beszéltünk, erre írt sms-t meg fel is hívott. Most nincs barátnőm 1 hónapja léptem ki egy kapcsolatból. Ő volt életem első nagy szerelme de mivel így átvert most kétségek gyötörnek, hogy lehet megint csőbe akar húzni. Szeretett azt mondta nekem éreztem is az elején. Most nem tudom , hogy csak megint nosztalgiázni akar velem vagy esetleg komolyak is a szándékai ugyanis a legutóbbi hívásakor randira hívott, hogy szívesen találkozna velem! Én kaptam a horogra, de bizonytalan vagyok nagyon! Mivel annak idején nagyon szerettem talán meg is próbálnám vele újra. Szerintetek adjak neki még egy esélyt most? Nem vagyok már szerelmes belé de mint csaj még mindig nagyon tetszik nekem! Lehet még belőle szerelem is? Köszi a válaszokat!
2010. szept. 23. 00:08
 1/1 anonim válasza:
egy próbát nekem megérne a dolog
2010. szept. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!