Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz lehet, hogy egy 37 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet, hogy egy 37 éves jóképű, fiatal arcú, magas, laza természetű férfi pénztelenül is 20-25 éves csajokkal ismerkedik, szexel még?

Figyelt kérdés
Pénztelenül úgy értem, hogy nem gazdag vállalkozó, nem befolyásos vezető pozíciója van, de kocsija, lakása, kb. picit jobb munkája azért igen.

2023. júl. 30. 18:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Velem biztos nem fog, de nyilván nagyobb az esélye, mint egy ronda, kommunikálni képtelen 37 évesnek.
2023. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Az csak attól függ, milyen számot mondott neked.

:)

2023. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem veled, hanem hogy tényleg szokott-e vajon ilyen fiatal csajokat találni. Mennyire reális.
2023. júl. 30. 18:31
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azért itt nem látok olyan kirívó dolgokat.Te egy jó munkával, lakással, kocsival rendelkező, nagyon jó külsejű 37 éves férfiról írsz, aki mondjuk 32-34 évesnek néz ki.Mi olyan hihetetlen abban, hogy tetszhet egy 25 éves nőnek egy ilyen férfi???
2023. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4. Nem tudom, én nem tetszem a fiatal csajoknak, a legtöbb barátomról, haveromról sem tudom elképzelni, hogy tetszenek fiatal csajoknak (nem is szoktak).


Meg a nőktől is mindig csak ezt hallani 10-ből 9-szer, hogy neki mindegy hogy néz ki a férfi, ha 10-15 évvel idősebb, akkor már 100% nem kell neki, más dolog nem is számít.

2023. júl. 30. 18:42
 6/23 anonim ***** válasza:
Ilyen is csak a gyk kérdéseiben fordul elő, szigorúan elméleti szinten.
2023. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%
Bizonyára gazdag vállalkozókból meg befolyásos emberekből válogatnak a nők. Hú milyen sok ilyen pasi van! :D Ja, meg még jóképűk is, azt elfelejtettem! :D
2023. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7. Miről beszélsz? Azt azért írtam, mert az emberek ha meglátnak valahol egy 15-20 év, vagy több korkülönbséget, azt egyből mindjárt a pénzre fogják, hogy a férfi biztos gazdag és a pénzével vette meg a nőt. Erre írtam ezt már előre, mielőtt valaki felhozta volna ezt feleslegesen, hogy nem, ez az ismerősöm nem gazdag, szóval nem a pénze miatt mennek el vele a fiatal nők.
2023. júl. 30. 19:19
 9/23 anonim ***** válasza:

#8 Hát azért nagyon nem mindegy, hogy 10 vagy 20 év korkülönbségről van szó...Az sem mindegy, hogy ki hány éves a kapcsolatban éppen.


Nem mellesleg, manapság elég gazdagnak számít az, akinek saját lakása, autója, jó munkája van.

2023. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9. Itt leírtam konkrétan, 37 éves férfi kb. 20-25 éves nőkkel, tehát kb. 12-17 év korkülönbség. Azt mondja az utóbbi 1 évben volt 20 éves is.


37 éves korára volt valakinek 15-19 felnőtt éve összehozni a lakást, kocsit, jó munkát. Vagy az is lehet örökölte, a szüleitől kapta egy részét vagy egészét, nem lehet tudni kinél mi. A gazdagság érzet pedig attól is függ milyen körökben mozog. Ha százmilliomosok, vállalkozók, viszonylag nagy pénzzel és hatalommal rendelkező emberek vennének körül és olyan körökben mozognál, te se érezned magad gazdagnak saját lakással, kocsival, nettó 500-zal. Még ha ép elmével tudod is, hogy sokaknak még ennyi sincs.

2023. júl. 30. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!