Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyerekes, fiatal nővel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes, fiatal nővel lehet értelme ismerkedni, ha nem pótapát keres és 10 éven belül nem szeretnék még gyereket?

Figyelt kérdés

Eddig elvből is elvetettem a gondolatát, mert az volt az első gondolatom, hogy biztos csak valami balekként tekintenének rám, de most már kezdem úgy érezni, hogyha valóban nem pótapát keresne a másik, hanem egy társat és el tudnám fogadni, hogy nem én leszek az első az életében és nem tudunk majd éjjel-nappal együtt lógni, amíg pici a gyerek, akkor igazából talán alaptalan ez a rossz ellenérzés.


Ti mit gondoltok?


2023. máj. 27. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
1+ A rossz érzésed meg annyi, hogy érzed a hamisságot, ami ezt a nőt körbeveszi. Érezni, ezért írtam neked a valóságot. Sosem fogja neked bevallani-ezzel is tisztában kell lenned. Tehát vele ne tervezz gyermeket, mert nem lesz.
2023. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
28 vagyok, igazából abban is bizonytalan vagyok még, hogy szeretnék-e gyereket, szóval nem nagyon volt még szó ilyenekről. Most nem érzem azt, hogy gond lenne, ha nem akarna tőlem gyereket később, ha amúgy jól érezném magamat vele és nem akarná, hogy én neveljem az övét.
2023. máj. 27. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
3 Ha együtt élsz egy gyermekes emberrel olyan nincs, hogy te nem neveled, mert nevelni fogod, igaz sokkal lightosabban mint a valódi szülő, de ugyan úgy a nehézségek, viszont az örömök is benne lesznek a hétköznapokba, ha önzetlen ember vagy. Ha van benned bármilyen kicsi önzés is, már bele se kezdj. Viszont éna helyedben bele sem kezdenék semmibe olyan emberrel aki egy szikrányit is hamis. Ismerem magam, tudom, hogy 1-2 hét és lépnék..
2023. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy az egyes milyen képességekkel rendelkezik, amivel nulla információból ezt mindet kitalálta.
2023. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
5 Az az ember aki valóban még szeretne gyermeket, sosem határoz meg időintervallumot, max. annyit mond, hogy majd később, de előbb szeretné biztonságban és stabilnak érezni a kapcsolatot hozzá. Ennyit mond nem többet. Férfiben, és nőben is tudok ilyenekről, mint amit a kérdező írt. Egytől egyig kiderült náluk, hogy hazudtak.
2023. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
6+ Hozzáteszem: semmi gond, ha nem akar valaki több gyereket, de más gyermektelen vagy gyermeket szerető embert nincs joga becsapni a saját önzése miatt. Vállalja fel az ismerkedés első napjától fogva: "én nem akarok több gyereket. Úgy döntsön a másik fél-de ne hazudjon.
2023. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 A kérdésből csak annyi derül ki, hogy a kérdező nem szeretne gyereket 10 éven belül. Honnan tudod, hogy a nő mit akar?
2023. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező ezt neked kell tudni. Ha nem zavar, hogy sokszor veletek van a gyerek oké. De ez, hogy nem kell nevelni...ha komolyan tervezel vele, akkor előbb utóbb a te felelősséged is lesz a gyerek.
2023. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Azt, hogy nem tudod mire vallalkozol egy gyerekkel kapcsolatban, fiatalkanak tunsz fejben. A masik, hogy ez a hajlando vagyok elfogadni, hogy nem az elso helyen szerepelsz az eleteben, alulertekelesnek hangzik, mintha szivesseget tennel neki. Neked nem egy gyermekes no mellett lenne a helyed, evekkel elotted jar mar erettsegben.
2023. máj. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!