Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az angol üzenetben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az angol üzenetben van bármi sértő?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk kapcsolatban. A barátom libanoni. Angolul beszélünk. Írt nekem, mint minden nap, feldobta, hogy mivel ma már nem tudunk találkozni, így beszéljünk kamerán, de előtte hozzátette, hogy "Those were some fucking days. I don't want to talk about it, I don't want to explain, I don't want to discuss it, I don't want to fight... There are days like this, just accept it."

Én csak annyit írtam, hogy "I don't want to fight honey, I just got a little bit sad yesterday that you didn't write to me. 💗 U"

Erre annyit írt, hogy: "If you will be sad, we don't need this. I need to go."


És puff fogta és tiltott mindenhol. Másfél év után erre nem számítottam, pláne, hogy én nem érzem úgy, hogy bármi rosszat írtam volna. A céges telefon írtam neki még egy üzenetet, angolul, hogy "Mi a baj édesem? Kérlek beszéljünk, ne csináld ezt. Mert fogalmam sincs mi történt most, mit tettem. 🤷 De ott is tiltott. Ilyenkor mi történik Vele? Előtte minden nap beszéltünk vagy találkoztunk, szóval egyszerűen nem értem 🤷 Ilyen még sosem fordult elő, olyan már igen, hogy valamiért velem veszekedett vagy rajtam vezette le a dühét, olyan ügyben, amiről nem tehettem. De ezt most tényleg nem értem. Ez összefüggésben lehet hangulatingadozási zavarral vagy lehet ilyen kontrollálatlan dühkitörés is? Olyan is előfordult már, hogy egy szórakozóhelyen, rám szállt valaki és még akarta ütni, de olyan is, hogy széttörte a mosdóban az üveget ököllel...Engem másfél év alatt nem bántott... Egyébként 🤷



2023. aug. 4. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Azt jelenti, hogy örülj, hogy megszabadulás tőle!


Agresszív vadbarom, fizikai/lelki bántalmazásra képes, lehet nárcisztikus/borderline.


Miért nem örülsz, hogy vége?

2023. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Ez elleg ugy hangzik h megcsalt es van mas. Eddig is lehet csak azert volt veles mert nem akadt jobb. A valaszod se pont férfias ami sok not egy idoutan idegesit plane h akadt egy dominansabb partnere.

1.5ev utan csak igy letiltson es ivy viselkedjen, nem jelent sok jot. Sőt a legrosszabbat ami ez.

persze nem tudhatjuk a korulmenyeket, h hogy voltatok srb stb ezt csak ti tudhatjatok de beszelj a legjobb baratnojevel h mi van. O talan valaszt ad a kerdesedre. Legjobbakat elore is

2023. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
2# vagyok felre fogalmaztam valahogy, de a lenyeg maradt csak mas nemekkel. Sorry faradt vagyok
2023. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aki letiltott, az a férfi!
2023. aug. 4. 21:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy bántal.azo. azok mindent benéznek hogy legyen miert dühöngeni.

Aztan felold nyájas lesz aztan megint szét akarna verni(mindent). Ezeknek ezen a csak a fókusza hogy mibe lehet beleállni. Folyamatosan azt keresik.


A hulye áldozatok meg magukban keresik a hibát:D

2023. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Te most normális vagy? Komolyan azon gondolkodsz, hogy TE mi rosszat írtál? Inkább pezsgőt kéne bontanod, hogy megszabadultál egy elmebetegtől. Mindenképpen meg akartad várni, hogy halálra verjen? Mazoista vagy, vagy mi? Téged még nem bántott. Nagyon megható! Ami késik, nem múlik.
2023. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem szabadult meg:D

Az elmebetegeknél ez csak átmeneti szivatás hogy lelépne :D

2023. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

#7! Hát igen, csak ha egy csöpp esze lenne, megszabadult volna.

#6

2023. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amig ott tart hogy magában keresi a hibát addig szívni fog.

Aztán majd látja hogy egy sèrülttel állt szóba es bekapcsol az hogy na majd mellette kigyógyul majd ő megmenti.((a kapcsolatot. Amit a bántalmazo rombol, de a màsik épit(ene))

Remeljuk nem a hírekben látjuk viszont.


Lehet a 27 éves is volt a gyk-n.

2023. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell libanoni fickóba szerelmesnek lenni. Ez egy agresszív barom. Saját európai kultúrából válassz, a jóisten áldjon már meg.
2023. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!