Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az angol üzenetben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az angol üzenetben van bármi sértő?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk kapcsolatban. A barátom libanoni. Angolul beszélünk. Írt nekem, mint minden nap, feldobta, hogy mivel ma már nem tudunk találkozni, így beszéljünk kamerán, de előtte hozzátette, hogy "Those were some fucking days. I don't want to talk about it, I don't want to explain, I don't want to discuss it, I don't want to fight... There are days like this, just accept it."

Én csak annyit írtam, hogy "I don't want to fight honey, I just got a little bit sad yesterday that you didn't write to me. 💗 U"

Erre annyit írt, hogy: "If you will be sad, we don't need this. I need to go."


És puff fogta és tiltott mindenhol. Másfél év után erre nem számítottam, pláne, hogy én nem érzem úgy, hogy bármi rosszat írtam volna. A céges telefon írtam neki még egy üzenetet, angolul, hogy "Mi a baj édesem? Kérlek beszéljünk, ne csináld ezt. Mert fogalmam sincs mi történt most, mit tettem. 🤷 De ott is tiltott. Ilyenkor mi történik Vele? Előtte minden nap beszéltünk vagy találkoztunk, szóval egyszerűen nem értem 🤷 Ilyen még sosem fordult elő, olyan már igen, hogy valamiért velem veszekedett vagy rajtam vezette le a dühét, olyan ügyben, amiről nem tehettem. De ezt most tényleg nem értem. Ez összefüggésben lehet hangulatingadozási zavarral vagy lehet ilyen kontrollálatlan dühkitörés is? Olyan is előfordult már, hogy egy szórakozóhelyen, rám szállt valaki és még akarta ütni, de olyan is, hogy széttörte a mosdóban az üveget ököllel...Engem másfél év alatt nem bántott... Egyébként 🤷



2023. aug. 4. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de örülj, hogy megszabadultál tőle.


"Engem másfél év alatt nem bántott..."


Még!!!

2023. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%

Elkapott a szekunder szégyen.

Egy barom a pasid. Megírja, hogy mi lehet a téma, ő most csak szórakoztatásra vágyik. Nem érdeklik az érzéseid, inkább letilt. Te meg ezek után nekiállsz neki könyörögni, hogy beszéljen veled? Miért??? Aranyból van a f..? Küldesz róla privátban egy képet? Kíváncsi vagyok, mennyire kell jól kinéznie egy pasinak, hogy egy nő ennyire megalázkodjon a figyelméért.


Hagyd ezt a pasit! Aztán egy kicsit úgy általában a pasikat is hagyd! Addig, amíg ki tudod bogozni, hogy mi vonz ennyire egy egyértelműen bántalmazó, agresszív pasiban. Mielőtt bevonzod a következőt, aki esetleg téged is szétver. Ez egy nagyon-nagyon rossz párkapcsolati minta, amiből ki KELL szállni! Nem vicc, az életed múlhat rajta!

Hidd el, hogy minden nő, akit a párja ölt meg, ugyanúgy azt gondolta, hogy á, ő nem ilyen, ő erre sose lenne képes.

2023. aug. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!