Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gondom akadt az első személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondom akadt az első személyes találkozó előtt?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok.

Tinderen megismertem egy korombeli csajszit. Nagyon egy hullámhosszon voltunk, vagyunk.


Átmentünk instagramra, és hát annyira jól sikerült az este, hogy volt egy kis szexting, meg intim képet küldözgetése egymásnak.


A gond ott kezdődik, hogy erre nem tértünk ki sose, és ő 176 cm magas, mint kiderült én meg 168 cm.


Ő is kérdezte hány centi vagyok, de miután ő beírta, hogy 176, én azt mondtam, hogy én meg 180 centi vagyok. Ő meg örvendett neki, hogy legalább egy 4 centivel magasabb vagyok.


Most ilyenkor mizu?


2023. aug. 8. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valld be, hogy milyen magas vagy és ha akar ad esélyt, ha nem, akkor írj másokkal, de ne hazudj senkinek.
2023. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki hazudik az kapja be amit a paci himbal. Remelem innen mar menni fog neked.
2023. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ilyenkor mi értelme van hazudni? :DDDD ráb-sztál, köszönd magadnak.
2023. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De mi a fasźnak hazudtál eleve? Annyira pitiáner dolog... remélem a csaj rájön hogy mániákus hazudozó vagy es lepattint.


27 évesen úgy viselkedsz mint valami 14 éves kis suhanc...

2023. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver, ráb@sztál a sompolygásra, ez van.
2023. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha talán elmondod neki rögtön h mekkora vagy lehet mèg lehetett is volna belőle valami. Nem biztos, nő vagyok én is nem fogok hazudni nagyon sokunknál számít a magasság én sem hinnem hogy randiznék alacsonyabb fiúval, de mindemellett nem csak ez számít egyébként. Viszont így hogy hazudtál fix bukta.
2023. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből már nehéz jól kijönni, legkésőbb személyesen úgyis kellően szembetűnő lenne a különbség. Még tali előtt valld be szerintem, hogy ferdítettél, aztán majd eldönti, hogyan tovább, belefér-e ez neki.
2023. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne már, ez olyan gáz... Miért kell kamuzni?
2023. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"27 éves férfi vagyok."


Inkább 27 éves kisfiú vagy. Aki nem tudja felvállalni a saját testmagasságát, és hazudozik...

Az a 8 centi különbség akár még működhetett is volna, pláne alkalmi, rövidtávú dologra. De aki ilyen bizonytalan, és megbízhatatlan, az nem vonzó.

2023. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva kár volt hazudni. Írd meg neki mi a helyzet, valószínűleg ez az egész annyi volt.
2023. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!