Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40 feletti férfiak, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti férfiak, nektek tetszik vagy visszataszító, ha egy fiatalabb felnőtt nő kislànyosan viselkedik?

Figyelt kérdés
Ha pl nem akartok tőle komolyabbat, csak szex

2023. aug. 11. 02:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van kislányom, aki kislányosan viselkedik, és nem jön be, ha egy felnőtt nő is ezt csinálja. 46F
2023. aug. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
93%
Feküdj vissza, Lujzi!
2023. aug. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Neked mit jelent a kislányos viselkedés?
2023. aug. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem jön be, legyen komoly a nő.
2023. aug. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Kinevetem az ilyet,és ez nagyon bosszantja őket.

Mindenkiben legyen már annyi méltóság,hogy tud öltözni és viselkedni.Nincs cikibb az idős,idősödő nőnél aki fiatalnak öltözik,de menni sem tud a cipőben, aszott foltos vállán lóg a póló,melltartó nincs persze,így más is lóg..

Vihog, de már ez sem áll neki jól, vagy a neonszínű feszes ruhák sem. A legtöbb férfi kineveti ezeket, vagy sajnálkozik.

Na persze a férfiak is megérik a pénzt,mert ötven felett izompóló,persze szandál zoknival, izzadságszagot húzva,szőrös orral, kopaszodva ők sem néznek ki valami igényesen.

De ma a média azt sugallja, a fiatalság a fő és megőrzendő. Okés,de azért nem így és nem minden áron.

2023. aug. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Folyamatosan így viselkedik mindig mindenhol, vagy csak néha és inkább csak otthon?


Amúgy konkrétan részedről mit jelent?

2023. aug. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Milyen cipőben nem tud menni? A magassarkút tiltottad be 25 fölött, vagy valami mást?
2023. aug. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Nekem nagyon bejön. Írj, mert érdekel ;)


45/F

2023. aug. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, tényleg áruld el, mert vannak olyan konkrét pedofilok, akiknek arra áll fel, ha színezel, copfban van a hajad, és selypítve beszélsz.
2023. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Kinevetem az ilyet,és ez nagyon bosszantja őket."


Odaállsz eléjük az utcán, és kineveted őket? Honnan tudják, miért? Én azt gondolnám, bolond vagy, mondjuk én Pesten élek, egy csomó ember nevetgél magában.

2023. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!