Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi kijelentette hogy nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi kijelentette hogy nála autózás az első randi, ez a szabály, én ezt nem tartom jónak?

Figyelt kérdés

Nem ülök be ismeretlen mellé, ezt elmondtam neki is

Akkor van randi ha elmegyek vele, másfajta randi nincs

Szerintem nem normális az ilyen vagy csak én reagálom le rosszul?

30+éves tehát már felnőtt ffi


2023. aug. 13. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem randizol vele, ilyen egyszerű.
2023. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Akkor nincs randi. Tiltás, törlés.

Ez a fajta erőszakos viselkedés egyáltalán nem elfogadható.

2023. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kitana. ***** válasza:
100%
Letiltanám, nyilván nem normális.
2023. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki h akkor csá
2023. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Offos. Ez azért eléggé megmutatja a személyiségét. Az van amit ő akar. Hát, egy párkapcsolat nem így működik
2023. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hát akkor ne menj el vele randizni.

Én se ülnék be idegen mellé, max úgy, hoy lefotózom a pasit meg a rendszámot és elküldöm egy ismerősömnek a nevével együtt.


Bár nekem eleve olyan unszimpatikus ez a kiskirályoskodó "ez van, oszt ez lesz" viselkedés.

2023. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#6

Sunshinedoll, általában egyetértek veled, de ezzel most nagyon nem.

Akiben a kérdés felmerül, hogy mi legyen, az ne fotózzon meg küldözgessen, mert csak hamis biztonságérzetet ad. Aztán ha a pasi rázárja a kocsiajtót, elviszi egy kihalt helyre, ott nem fog tudni nemet mondani, ha olyanra akarja rávenni, amit nem akar. Utána meg magyarázhatja a rendőrségen, hogy igen, önként ül a kocsiba, nem ütötte meg, nem sikított, ő kapta be neki, de nem akarta.

Nincs fotó a kocsiról, a pasiról, és randi sincs. Pont.

Kell keresni olyat, akit érdekel, hogy mit szeretne a randin a másik.

2023. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Igazad van, ismeretlen mellé nem ülünk be, ez alap.



Érdekes, mert volt egy autós "első randim", a volt férjem vezetni vitt. Viszont mi korábbról ismertük egymást, kollégák is voltunk egy ideig, szóval vele kapcsolatban nem volt kérdés, hogy belemegyek-e a randiba.



Vadidegen férfiakkal viszont nem mennék el autókázni, veszélyes. Ha nem képes megérteni, akkor tiltani kell.

2023. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
#7 Igazad van, nekem sem volt erre példa, ezt csak azért írtam oda, hogy ha valaki esetleg ilyenen gondolkozik és nem olyan fostalicska, mint én ( :D ) és semmi izgalmat, félelmet nem érez ilyenkor. Én elővigyázatos vagyok nagyon, de mindenkinek más a veszélyérzete, van, akinek ez nem jelent semmilyen problémát, sőt, tök alap, hogy a pasi érte megy autóval, ha nem fél, és beül akkor azért nem árt max egy fotót küldeni.
2023. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9

Az szerintem nem ír ki ide ilyen kérdést. 🙈

Csuklóból tiltja a pasit.

Vagy ha olyan se99fej, mint én, akkor maximum megszívatja. Lenne ötletem.

2023. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!