Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet betegedni a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet betegedni a szerelembe?

Figyelt kérdés

ha valakit olyan nagyon, nagyon szeretsz, és aki nem szeret viszont (vagy legalábbis nem mond semmit).mondjuk én se.

egyébként is nemvagyok normális és mostanában még többször nagyon szomorú vagyok, és alig eszem, a suliban meg kb.semmit:/ mit csináljak, segítsetek plz?


2010. okt. 15. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges belegetegedni, de ennek elkerülése végett keress fel egy szakorvost.
2010. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

bele is lehet halni... és ezt nem romantikából mondom...

tényleg van ilyen! Ezért mondják,h a szerelmet nemcsak megélni, túlélni is kell!!!

2010. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz!! Igen, sajnos bele lehet betegedni a nem viszonzott szerelembe!! Sőt bele is lehet halni! :(

Próbáld megbeszélni az érzéseidet akár szüleiddel, barátnőddel, akiben 100%-ig megbízol!!! Utána jobban fogod magadat érezni remélhetőleg!!!!

Sok erőt kívánok Neked!!!!!

20/L

2010. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak hát merem elmondani senkinek.:( csak szomorú vagyok magamban és sokszor sírnom kell, de azt sem tudok igazából:/
2010. okt. 15. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Az igazi szerelembe nem. Az egós, "birtokolni akarom a másikat" jellegű, függőségen alapuló, úgymond "szerelembe" igen.
2010. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menny oda ahhoz a személyhez akit szeretsz és mond el mit érzel vagy pedig hívd el randira és akkor meg tudod mit is érez ö.:)
2010. okt. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen! De el kell fogadni, hogy szerelmet, szeretetet nem lehet senkiből kicsikarni. Velem is előfordul és van, hogy egy évig is eltart a bánatom. De nem éri meg, mert ettől a másik még él és virul. Ráadásul nem szívesen közelítenek egy szomorú csaj felé. Járj társaságba és ott majd megismersz egy másikat. Ő nem érdemel meg téged! :)
2010. okt. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kérdező: a válaszom sajnos az h énn már belebetegedtem :'(

írj nekem erre a címre kivimadar@citromail.hu

itt nem akarok róla beszélni :S de privátban beszélhetünk

2010. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!