Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vigyek tovább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vigyek tovább egy barátságot szerelembe?

Figyelt kérdés
Az illető lányt már első osztályos korom óta ismerem, és nagyon tetszik nekem. Jó barátok vagyunk azóta, és mindig eltudunk beszélgetni, akár órákig is, de ezt a barátságot hogyan fordítsam át járásra? Fogja ez rontani a barátságunkat, ha megpróbálom?
2011. febr. 15. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, folyamatosan jeleket küld feléd. Próbáld ezeket észrevenni, figyelj a gesztusaira, testbeszédére (pl. csavargatja a haját, mutogatja a csukló belső bőrét, nyálazza a száját) stb. (Testbeszéd enciklopédiája - Allan és Barbara Pease...érdemes elolvasni legalább egyszer, főleg fiúknak).


Ha ilyen jeleket nem látsz, valószínűleg nem érdekled mint pasi. Akkor inkább maradjatok barátok.

2011. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi: csukló belső részét
2011. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erre még annyira nem figyeltem oda, és nem is tudok rá visszaemlékezni. Mi van ha tetszem neki, de nem küld ilyen jeleket? Én sem küldök. Néha-néha bókolok neki.
2011. febr. 15. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Első kettő vagyok. Hidd el, olyan nincs, hogy tetszel neki, és mégse küld neked jeleket. Amúgy hány éves vagy? Ha elég idős vagy hozzá, lehet határozottabban közeledni (persze azért gyengéden) és nem árt kipuhatolózni hogy tetszik-e neki valaki. Miért nem mész egyszerűen oda, és mondod meg hogy tetszik neked? Sok sikert!
2011. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!