Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, akivel 2-3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel 2-3 hónapja randizunk,lassan egy éve ismerjük egymást, de én nem tudom magasabb szintre emelni a kapcsolatot, mert azt érzem ő sokkal intelligensebb nálam. Őt látszólag nem zavarja, de engem nyomaszt. Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Felnézek rá, és sokszor van pl olyan, hogy olyan témákat vet fel, vagy olyan módon beszél valamiről, új nézőponttal, amire én nem tudok hogyan reagálni. Néha van, hogy elmosolyodik rajtam (soha nem nevet ki), de én sokszor érzem esetlennek magamnak mellette. Nem értem, hogy miért szánja rám az idejét. Tudom, hogy ez nem egészséges és ha szeretnék hosszabb távon gondolkodni, akkor változtatnom kell vagy megérteni, hogy működik kettőnk között a különbség. L24

2023. aug. 22. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben nincs jó tanács. Vagy bejön nektek a kapcsolat, vagy nem. 30/F
2023. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokat adnék egy ilyen pasiért.
2023. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2: Na és te “mennyit érsz” , és miért? /egy ilyen pasi/
2023. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok.. nem jöttünk még össze úgy igazán, de folyamatos bennem az az érzés, hogy nincs is értelme, hozzá egy nagyon okos nő való.. nem tudom a megoldást én sem, de legalább átérzem a problémádat:)
2023. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy a pasi ezt hogy kezeli. Én sajnos kis esetlenke vagyok, és szórakozott, barátom mindig nevet rajtam, de ő ezt imádja bennem, hangoztatja is, hogy annyira aranyos vagyok.

Van amikor nézi a Forma1-et, én azt sem tudom mi miért történik, néha olyan hülyeséget kérdezek, de ő csak nevet rajtam, és olyankor mindig megpuszil.

De ha lenézne, vagy sértegetne akkor már biztosan nem lennénk együtt.

Szóval szerintem nem mindegy, hogy ki hogyan kezeli a másik hiányosságait, legyen az tudás, vagy bármi. Ő sem tökéletes, ő sem tud mindent.

2023. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hasonló esetben vagyok. Én vagyok a férfi.
2023. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Mensa tag vagyok (magasabb az intelligenciám mint az emberek 98%-nak) és azt tudom csak mondani hogy kétféle formáció szokott jellemző lenni a párkapcsolatoknál. Vagy egyforma a párok intelligenciája VAGY nagyon eltérő, így kiegészítik egymást. A kis eltérés annyira nem jellemző. Ez az egyesületünk tapasztalata.


A mi lehetőségeink így eléggé beszűkülnének ha a magas intelligenciájú "mi fajtánkkal" ismerkednénk, mert belőlük kevés van...

Én jól éreztem magam 110-115 körüli intelligenciájú barátnőimmel általában. (Nekem 130-134 közötti)


F29

2023. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Voltam így. A srác mindenben jobb volt nálam. K.urva jól nézett ki, ezt a típust a legtöbb lány szereti. Eltartotta magát Pesten, albérletben élt, programozó munkája volt és sokat keresett, mellette egyetemre is járt, értelmes hobbijai voltak. Ehhez képest én épp otthagytam az egyetemet, de passziváltattam, így tudtam diákmunkát vállalni, amivel olyan 40 ezer forintot kereshettem, szüleimmel laktam, nem nagyon voltak hobbijaim, kövér voltam és nem jártam divatos ruhákban. Ő is csak két hónapot volt velem, mert szerinte se voltunk egy szinten, nyilván ő már összeköltözni akart volna hamarosan, én még nem tudtam volna, mert még tanulni akartam egy másik szakon és amellett nem tudtam volna annyit dolgozni, plusz ő értelmesebb szebb nálam, én csak egy kis selejt voltam/vagyok.
2023. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8: Gondolom azóta még rosszabb vagy.
2023. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: szerintem te sokkal rosszabb vagy nála;)
2023. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!