Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkereső oldal kategória. Te elmennél randizni olyannal aki még csak a saját nevét sem meri megadni és kamu közösségi oldalról ír neked? ( Létrehozott Ő magának egy látszólag kamu közösségi profilt erre a célra álnéven )

Figyelt kérdés
Először is online társkereső oldal írtunk. Majd utána Kértem hogy közösségi oldalon - profilon jelöljön be, és szembe találtam magam egy kamu profillal álnéven hogy az az övé, csinált magának valószínűleg erre a célra egy profilt. És nem adja meg a nevét. Nem mutatkozik be de utazni szeretne velem messzire és elhív sok helyre, te mit szólsz ehhez? Én biztos nem megyek vele sehová!!!
2020. ápr. 20. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem véletlenül ilyen titokzatos. Nem kéne rizikózd. Ebből még akár erőszak is lehet.
2020. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az online társkereső oldal után, Én megadtam neki a valódi profilomat a közösségi oldalakon (ugyanis nekem nincs is kamu profilom , hiszen minek én őszinte vagyok), én őszinte voltam vele de Ő ellenben még csak bemutatkozni sem hajlandó. Egy kereszt nevet ad ami vagy igaz vagy nem. És utazni hív több hétre. Nektek mi a véleményetek erről?!
2020. ápr. 20. 16:29
 3/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Hogy valaki már nagyon várja a vesédet...
2020. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

0 ismerős (követő)

0 fotó csak profilkép

és egy keresztnév számokkal Instagramon

És követ 5 lányt. Ennyi.

Nem hajlandó bemutatkozni.

2020. ápr. 20. 16:34
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem miért írsz ki erről kérdést, miért beszélsz vele, miért foglalkoztat egyáltalán. Nyilván offos.
2020. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Regéket ír arról hogy szeret és ide menjünk utazni meg oda. De én nem megyek sehova sem azzal aki még csak bemutatkozni sem hajlandó. Véleményeket várok !
2020. ápr. 20. 16:37
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az még elmegy, ha eleinte kamu/nicknévről ír, nem mindenki szereti megadni a személyes adatait idegeneknek. Én sem a saját nevem szoktam megadni tinderen pl, a valódi adataimat és közösségi oldalaim elérhetőségét pedig csak akkor adom meg, amikor már egy ideje beszélünk és szimpatikusak vagyunk egymásnak, mert nincs szükségem arra, hogy mindenféle random f szfej jelölgessen és írogasson a privát jellegű oldalaimon.

Viszont olyannal soha nem vállalnék sem találkozót, sem semmi mást, aki bizonyos fokú ismeretség után is titkolózik ilyen alapvető dolgokról.

2020. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Én sem értem, hogy miért foglalkozol vele még mindig.
2020. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ma 16:37


Igen de már sokat írtunk és állandóan el akar hívni valahova , múltkor azt írta értem jön másnap délután és menjünk valahová 3 hétre. Szóval én adjam meg a címem telefonszámom a nevem az oldalam mindent de ő nem hajlandó bemutatkozni sem. Köszi nem. Még szerencse hogy nem adtam neki címet.

2020. ápr. 20. 16:57
 10/18 A kérdező kommentje:
Mit akarhat vajon? Miért titkolózik ennyire?
2020. ápr. 20. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!