Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! nektek bejön, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! nektek bejön, ha a lánynak van egy pici pocakja, vagy inkább a lapos hasat preferáljátok?

Figyelt kérdés

nem arrol van szó, hogy kövér, hanem hogy nem lapos a hasa, hanem picit gömbölyödik


arra gondoltam, talán aranyos, de a lapos has meg tök szép, szóval nem tudom



2023. aug. 23. 22:41
A kérdező szavazást indított:
pici pocak
lapos has
teljesen mindegy
35 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Nőként is megválaszolom helyetted. Ha nem vagy 50kg és alatta, full ertektelen vagy a társkeresés piacán. (Pontosabban, lesz par kérőd, de mind nős/gyerekes/baratnős/kalandotkeres, ha pedig egyik sem, akkor mamahoteles...
2023. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Leclerc ***** válasza:
70%

Egy picit túlaggódod szerintem, semmit nem jelent pár kiló.

Ha csak ezért szeret valaki, az sokat nem ér szerintem.

2023. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Kitana. ***** válasza:
50%
Én is megválaszolom nőként, ha nem vagy 80-90+ kiló, akkor full leszarják, ha amúgy jól nézel ki.
2023. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

aki szavazott egyik vagy másik oldal mellett, ki tudná esetleg fejteni, hogy a másik verzió miért nem tetszik neki?

( pl ha a pici pocakra szavazott, akkor azt hogy a lapos has miért nem tetszik neki)


nagyon érdekelnek a vélemények

2023. aug. 23. 22:58
 5/22 anonim ***** válasza:
21%

Érdekes, én 63 kiló vagyok, és van párom, aki nem nős, nincs gyereke, megkérte már a kezemet (szóval nem kalandot keres), és nem mamahoteles, már 23 évesen se volt az. Ja, és nem hatalmas szerencse, hanem minden ujjamra jutna 20 másik, és igencsak jó pasik is. Szóval hatalmas hazugság.

Átlag/afeletti magassághoz nézve 50 kiló alatti nőkre leginkább beteg állatok hajtanak.

2023. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Akinek van "pocakja", azzal csak beérik.
2023. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%

5

Ritka kivétel. És az a 20 is csak b*szni akar, nyugi...

2023. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
nekem a pici pocak jobban tetszik, de a lapos hassal sincs gondom csak kockás ne legyen, mert az nem túl nőies szerintem.
2023. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem nagyon hájas, akkor mindegy.
2023. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%

7

Nem, nem vagyok semmilyen ritka kivétel, hanem neked vannak téveszméid.

2023. aug. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!