Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Higiéniai problémák kiszúrása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higiéniai problémák kiszúrása első lakásos randin? Pedig a srác nagyon bejön. Mi a véleményetek? (21/n)

Figyelt kérdés

Ismerekedek egy sráccal már hetek óta, nagyon kedves, jóképű, humoros, kommunikatív, külsőre ápolt, tehát minden megvan benne, amit keresek személyiség terén. Voltunk randizni itt-ott, tegnap jött el az első olyan alkalom, hogy meginvitált a lakására.


Igyekeztem a legcsinosabban megjelenni, hogy én se okozzak neki csalódást. Mikor beléptem a lakásba egy picit fura szag fogadott de azt hittem a főzés szaga maradt ott. Szép rend volt, beszélgettünk, ettünk, majd filmeztünk. Hívta valaki telefonon, én pedig addig elugrottam mosdóba, mert amúgyis már kellett eléggé. Zárnám a wc ajtaját, nincs benne kulcs, mondom furi. Ott volt hagyva 4-5 üres guriga a földön, a wc karimája picit piszkosnak tűnt, fertőtletítőt nem láthatott egy ideje. Kipárnáztam papírral a wc-t, majd némi undorral leültem. Ahogy végeztem keresném a légfrissítőt, hogy befújjak, hát nincs, ablakot pedig nem mertem nyitni, mert lifegett a kilincs. Jó, megyek át kezet mosni a fürdőbe, hát a csap is tiszta vízköves, borotva otthagyva a mosdó szélén. Ezek után picit csökkent a fiú iránti lelkesedésen, mert úgy tűnik a higiéniára nem ad, nekem viszont az az egyik legfontosabb dolog. Mit gondoltok? Túl szigorú vagyok vele, vagy igazam van?


Egyébként film vége után memtem már haza, mert ma korán kellett keljek és időre kellett menjek, de azóta nem keresett.



2023. ápr. 6. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi volt - mindkettőtöknek.
2023. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
85%
Az hogy a külsejére ad nem azt jelenti hogy igényes. Ha a lakása ilyen retkes, akkor lehet a testével is csak ideig-óráig tud így bánni amíg lenyűgöz, utána meg majd elenegedi magát.
2023. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy hanyagold őt.
2023. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves a férfi,egyedül él?

Nálam amúgy ez kizáró ok lenne,mert ezek alap higéniai dolgok.

2023. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
24 éves és egyedül él. Saját lakása.
2023. ápr. 6. 10:57
 6/66 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem túl szigorú vagy, ez azért nem hatalmas tragédia szerintem.
2023. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
42%

Úr isten!! Kapkodva vágott egy kis rendet mire mész és erre nem volt már idő és azt sem gondolta, hogy rád jön a cifra. Mindenki ember, senki nem tökéletes, ha téged az taszít benne, hogy egy kicsit vízköves volt a csap és a wc sem volt éppen takarítva (oda önti a felmosó vizet mondjuk és foltos lett tőle) de mindenn stimmel de ez redfalg akkor inkább vegyél 2 macskát és ne idegesíts senkit.

Eszem faxom megáll ilyen nőktől, hogy minden klappol de talál 1-2 dolgot ami nem tetszik és máris elkapja az undor mert milyen férfi is ez…

2023. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
81%
Egy igényes embernek az 6-os. Nem kell hogy csili vili legyen minden egy egyedülálló férfinél,de piszkos wc meg szemmel látható hanyagság nekem se lenne szimpatikus.
2023. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 Lazy Lover ***** válasza:
68%
Aki így hanyagolja a lakást az igénytelen a testével is hogy mi legyen az döntsd el te
2023. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
79%

#7

Te hülye vagy?? Mielőtt vendéget hívok alap, hogy rendet rakok és takarítok! Főleg a mosdó! Én is utálom, mikor valakinél pont az a piszkos, ez van. ( nyugi, már van férjem sőt macskánk és gyerekünk is van )

Bár itt kérdés, hogy mindenhol ilyen hanyag volt-e a rend vagy csak a fürdőben?

2023. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!