Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezt mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Ismerkedés alatt mennyi találkozás a normális ha a pasi türelmes, valamint elfoglalt vállalkozó? Én azt gondolom heti egy a normális, de ezt jóval meghaladtuk viszont napi szinten beszélünk. Szerintetek van még remény vagy hagyjam a francba

2023. aug. 24. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most konkrétan mennyiszer taliztok?
2023. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Két hónap alatt hetente egyszer de lassan 1 hónapja nem találkoztunk
2023. aug. 24. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennek nincs értelme. Hanyagold.
2023. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez konkrétan semmi. Minek ismerkedik, ha ennyire nincs szabadideje?


Az is lehet, hogy szexkapcsolato(ka)t keres csak, vagy egyszerűen ennyire érdektelen.


Én továbblépnék,az tuti.

2023. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így semmi értelme, gyakorlatilag csak unaloműző a másik.
2023. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen én is így hiszem! Csak igazából megerősítést szerettem volna.
2023. aug. 24. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Heti egy a minimum, amíg nem jöttök össze, de nekem ilyen csak egyszer volt és nem tudtam eldönteni, hogy érdemes e a sráccal járnom, mindenki mással már az elején az első randi után jött a második pár nappal utána. Amikor meg már egy pár vagyunk a heti egy rohadt kevés, minél több, annál jobb, szerintem ha valakit nagyon szeretsz akkor mindennap látni akarod, de oké vannak egyéb elfoglaltságok is, úgyhogy legyen heti 4-5. Ha vállalkozó, akkor ő osztja be az idejét, dolgozzon akkor, amikor te is dolgozol és munka után meg szabadnapjaidon legyen veled. Egyszer játszotta el velem egy pali, hogy sosem ért rá, mindig lemondta, de nem is nagyon keresett, igazából nem vettem komolyan, de egy hónap után össze tudtunk hozni egy második talit, mondom oké hátha jó lesz, hát olyan brutál szarul senki nem csókol a világon :D úgyhogy nagyon nem érte meg nem offolni az első randilemondás után :D
2023. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerkedés: Pár naponta (nyilván lehet munka miatt picit(!) ritkább.

Induló kapcsolatnál pár naponta mindenképp megoldható, de inkább minden nap, hiszen ezzel jár, hogy érdeklődtök egymás iránt: várjátok a kapcsolódást, az eszetekben jár, gondoltok rá.

Kapcsolatban meg társ a másik, tehát eleve együtt keltek és néztek szembe az élet kihívásaival és együtt pihentek. Ha nem éltek még együtt, akkor is nehéz elképzelni, hogy ne legyen 1-2 naponta egymásra figyeléses (nem csak összefutós) találkozás.

A telefon emellett minden fázisban alap. Ismerkedés kezdeti időszaka után naponta többször. Simán lehetnek pár perces telefonok is, ha épp annyi idő van rá. Jól esik és erősíti a dolgokat.

Ha ez nincs, akkor nem kapcsolat, csak épp mikor kinek mi kell.

2023. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!