Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randin ezt mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randin ezt mire véljem? Zavarta a dekoltázsom?

Figyelt kérdés

Szóval az első 2 randi nagyon jól sikerült. Az elsőn garbó volt rajtam, vagyis semmi dekoltázs, a másodikon csak sejtelmes, nem mély, a harmadikon viszont kicsit merészebb, de még ízléses, úgy gondolom. Mikor meglátott nagyon tetszettem neki aznap este is, azt mondta, úgy láttam rajta. Mikor leültünk az asztalhoz a helyen (mellettünk 5 férfi ült) fogta magát és “összehúzta” az ingemet, hogy ne legyen dekoltázsom, ne lássanak “be”.

Soknak tartotta, nem tetszett neki vagy ezzel “védett” engem? Ne nézze senki az “övét”? Vagy kellemetlenül érezte magát miattam? Annyira lesokkolódtam, hogy ott akkor nem kérdeztem meg. Azóta nem jött ez fel, beszélünk ugyan úgy, ma este is szeretne találkozni velem.


Köszönöm a normális válaszokat!

27/N, 33/F


2022. febr. 9. 17:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy attól tartott, hogy a szomszéd bunkó asztaltársaság félrészegen odahörrent valami "háhőj, viccest, pojénost", füttyög vagy megjegyzést tesz arra, hogy a fél melled kint van. Az ilyen szituáció kellemetlen, kivéve ha ő a helyi Chuck Norris, aki egy körbepörgőrúgással elintézi mindet egyszerre.
2022. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

fogta magát és “összehúzta” az ingemet, hogy ne legyen dekoltázsom, ne lássanak “be - ez nálam rhadt nagy red flag lenne.


Eleve ne szóljon bele az öltözködésembe, úgy, hogy nem is járunk meg pláne nem.

2022. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez bármi lehet. Az is, hogy idióta. Meg az is, hogy mondjuk előbb ültél le, ő meg látta, hogy álló helyzetből totál belátni a köldöködig.
2022. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

1-es, akkor mondja meg!, hogy légyszi húzd már összeébb, vagy vedd fel a sáladat, de ne önkényeskedjen.


Bár engem az sem érdekelne, mert ha egy dekoltázsért beszól valaki, az az ő szegénységi bizonyítványa.

2022. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Bammeg ha már most féltékenykedik és kéretlenül igazgatja az öltözéked, akkor mi lesz később?? Nyisd ki a szemed. 🚩🚩🚩
2022. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
14%

4.


Lehet nagyobb bajt előzött meg ezzel. Lehet az a társaság odament volna, őt félholtra verik, a nőt meg megerőszakolják. Persze ez csak spekuláció, de vannak olyan "nagyszerű" asztaltársaságok akikből ezt bőven kinézni. Főleg, ha már legurult fejenként 4-5 sör + kísérő. Kicsit olyan ez, mint mikor a filmben az egyik karakter már látja a rájuk szegeződő puskacsövet, de a másik még nem és valahogy meg kell mentenie. Nem szép dolog lerántani valakit a földre, de lehet így mentheti csak meg az életét.

2022. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Hát én felálltam volna és otthagyom. De nem voltam még ilyen helyzetben. Teljesen abszurd.

Mondjuk nagyon buta az egész szöveg, tuti trollkérdés. Nincs olyan nő akinek megfordulna a fejében hogy ezzel védelmezni akarná őt a pasi (ki ellen is? Egy szomszéd asztalnál békésen eszegető társaságtól?) Nincs nő aki azt gondolná hogy ez normális, nem pedig egy pszichopata, és erről ide kérdést írjon.

2022. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
Neee XD
2022. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy red flag. De nekem is nehéz elképzelni, hogy csak úgy hagyod, szerintem a kómából is felkelnék, ha valaki a mellemhez érne. Ösztönösen lökök.
2022. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem lenne több randi. Így úgy tűnik, hogy egy féltékenykedő, birtokló típus, és jön majd azzal, hogy mit vegyél fel, ne sminkelj, később megszabja kivel beszélhetsz, hova mehetsz.
2022. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!