Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, lányok ,asszonyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok ,asszonyok! Mit szóltok,ha egy pasi 0Ft-ot szán rátok az első randin? Szokás,(elvárjátok, engeditek)még a haza/buszhoz kisérést?

Figyelt kérdés
Ilyesmi férfiaknak szóló kérdésnél fura dolgokat olvastam. Haza kisérés pedig csak a kapuig szól vagy az már nincsen divatban? Vagy hazavisz és nyitja előtted az autó ajtót?

2023. aug. 26. 11:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Megegyeztünk, hogy séta a randi lényege? Akkor semmit nem szólok. Ha étterembe hívott, vagy a McDonald's ba, akkor illene fizetnie neki, hiszen meghívott. Második randin megkérdezném ha sor kerülne rá, hogy felezunk-e, vagy én hívnám meg.

Autóba nem szállok be idegennek, elkísérhet ha akar, ha nem úgyis jó.

2023. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont így,ahogy az 1-es mondja.
2023. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes jól mondja. Plusz: engem ne kísérjen haza, vadidegennek nem adom meg a lakcímem. Olyan randi helyszínbe pedig bele sem megyek, ahonnan önállóan, könnyedén haza ne tudnék érni.
2023. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3as!!! Igazad lehet,jobban bele gondolva sok a bolond pasi. Hát nekünk úriembereknek leáldozott:))).
2023. aug. 26. 11:53
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek az előttem szólókkal. Annyit tennék hozzá, hogy nekem mondjuk sétás randim szerintem soha nem volt. Nem hívtak sétálgatni:D

Úgy vagyok ezzel, hogy ha valaki elhív randizni, akkor készüljön azzal, hogy ő állja a dolgot. Nem kell itt kiakadni ezen, hogy jaj mennyi pénzt kell költeni a randikra. Egyszerűen nem kell egyszerre 10 nővel vacsorázgatni:) Ha valaki normálisan ismerkedik, nem fog anyagilag tönkremenni benne.

Csak könnyen megközelíthető randi helyszín jöhet szóba, ami nem eldugott helyen van. Nem szállok be kocsiba, ne kísérjen haza senki. Buszig viszont illik elkísérni.

Ha már mondjuk a 3. vagy 4. randinál tartunk, addigra már azt mondom, hogy mindketten tetszünk egymásnak, megismertük valamennyire a másikat, szóval autó és hazakísérés is játszik. Ezután meg már el is várom, hogy felajánlja. Tetszik, ha egy férfi úriember és nyitja az autó ajtót, tudja hogyan kell bemenni, rendelni étteremben stb. Imponáló, ha tisztában van az illemszabályokkal.

Ja azt lehagytam, hogy a későbbi randik alkalmával felajánlom, hogy én fizetek 1-1 alkalommal (felezgetni szerintem ciki, azt felejtsük már el).

Alapszabály pedig az, hogy aki elhívja a másikat/bedobja a programot, az fizeti. Ha ritkán előfordul, hogy én mondom azt egy idegen pasinak, hogy igyunk meg valamit, akkor azt én úgy veszem, hogy én hívom meg. Lehet végül nem így lesz, mert cikinek érzi a dolgot, de a lényeg az, hogy én így állok hozzá, így készülök.

25N

2023. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%

"Ha már mondjuk a 3. vagy 4. randinál tartunk, addigra már azt mondom, hogy mindketten tetszünk egymásnak, megismertük valamennyire a másikat, szóval autó és hazakísérés is játszik."


"Megismerted" tényleg 5 randi után? Felelőtlen vagy nagyon. :O

2023. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%

#6: 'megismertük VALAMENNYIRE a másikat'

Mellesleg nekem jó megérzéseim vannak. Elég egy találkozó és tudom is, ha nem lesz a dologból semmi. Akivel eljutok 3-4 találkozóig, azzal általában utána több éves kapcsolat alakul ki:) A legtöbb pasi meg egyetlen találkozóig sem jut el. Szóval ne aggódj, biztonságban vagyok

2023. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

0 forintot szán rám? Én tervezek egy kávét inni, ő majd csak ül és néz?


És ezek után "hazakísérne"? Ebben mi az úriemberség? Nem néz kuurvának, csak könnyűvérűnek?

2023. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Valamennyire még mindig nem azt jelenti, hogy ismered eléggé.


Persze te dolgod, csak kiakasztó mennyire elővigyáztlan vagy. :O

2023. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
Valószínű én vagyok már öreg,de randin még sose fizettem.Vittem kávét,kaját csak úgy,ha mondjuk dolgozott és ott találkoztunk.De kocsival is akármikor eljöttek volna értem,messzebbről is.Haza ne kísérjen,annak se örültem,ha csak úgy megjelentek udvarolni.Igaz én csak azzal randizom,akitől tényleg akarok valamit.Nem kell milliókat rám költeni,az elején nem is szeretem,ha vesznek valami ajándékot.
2023. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!