Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lánynak első randin illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánynak első randin illik arcra puszit adni vagy ez egyáltalán nem szokás/elvárható?

Figyelt kérdés

Tehát a klasszikus bal/jobb arcra puszis köszönésre gondolok. Egyéb infó, hogy részben introvertált a lány és ha rajtam múlik elfelejtem, mert első randin nem akarok cringy tolakodó kiéhezett félkegyelműnek tűnni, de azt se akarom, hogy ennek hiánya miatt ostoba, besz**inak tartson aki ennyire fél az első találkozáskor (amúgy szűz vagyok).


Igazából ez egy etikett/protokoll kérdés, ami arra vonatkozik, hogy első randin általában mi ebből a szempontból a szokás?

Azért is kérdezem, mert direkt nem szánom komoly randinak (max burkoltan) és csak laza beszélgetésre jönnék össze vele egy vendéglátó helyen.


Kérlek csak normális válaszokat írjatok, mert én is normálisan írtam ki a kérdésem.

Köszönöm.



2022. szept. 30. 20:37
A kérdező szavazást indított:
Első randin (főleg intro lánynál) egyáltalán nem jó ötlet puszis köszönéssel kezdeni, majd később úgyis kiakakul ha lesz kémia
Én egyértelműen puszis köszönéssel nyitnék, mert akkor mégis mi a fenéért akarod elhívni ha nem akarod jelezni a párkapcsolati szándékot
Ez eléggé helyzet és pasi függő, ha tudod, hogy vonzó álompasi vagy (amúgy nem), akkor nyugodtan kezdeményezd, de egyébként inkább ne
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Mi a fenének kell a puszis köszöntés?

Nem mindenki szereti. Köszönj normálisan, aztán később kialakul.

2022. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Ekkora agymenést. Ki fogod borítani a csajt, vagy bárkit, ha minden ennyit agyalsz.

Most mi van egy pusziban? Adod és kész, hogy jön ehhez, hogy ".... mert akkor mégis mi a fenéért akarod elhívni ha nem akarod jelezni a párkapcsolati szándékot" ??? Puszis köszönés mióta jelzi a párkapcsolati szándékot? Anyámnak is puszit adok, barátnőimnek is. Nyugodjál le, majd attól leszel vonzóbb.

Ha meg mondja hogy: "őő bocsi inkább nem", csak mond hogy "rendben", és ne agyalj tovább :DD nehogy elkezdj mentegetőzni, hogy jajjj bocsi nem akartam én nyomulós krindzs lenni. Ettől nem leszel az. Vannak akik puszihoz szoktak általános köszönésként, mások nem.

2022. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te amúgy puszizkodsz ismerősi körben, akkor csináld. Ha nem, akkor ne. Jól indul, ha már a legelső randi legelső lépésében sem azt adod, ami csípőből jön, aki te vagy, hanem az ő kegyeit lesed ebben. Na ez tud lelombozó lenni, chill.
2022. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Én meg is csókolom a csajt első randin. Ha nincs szikra, kémia, nincs értelme 2. randinak
2022. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Ha jól nézel ki, mehet. Ha csak jobb híján randizik veled, akkor meg ne próbáld.
2022. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is introvertalt vagyok és semmi problémám nem lenne ha randin puszival köszönne a partner.
2022. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

#6

Nem introvertáltnak hívják az olyat, hanem mamlasznak.

(Ahogy valaki enk nem "gátolt a motivációja", hanem lusta.)

2022. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányra írta a kérdező, hogy introvertált erre reflektáltam.
2022. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A csaj az intro.
2022. okt. 1. 16:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elején ha nincs puszi nem baj a végén meg ha nagyon szeretnél neki puszival köszönni kérdezd meg adhatsz e neki
2022. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!