Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El menjek vele?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy bekövetett egy helyes korom beli fiú, én vissza követtem. Helyes fiú de nem olyan mint mikor szerelmes leszel valakibe első látásra. Szóval írt nekem hogy szia mizu.. De minden fiú így indít! Utána még napokig beszéltünk kérdezgetett felőlem. Aztán megkérdezte hogy nem-e talàlkozunk valahol. Az a baj nekem ez lenne az első kapcsolatom és félek így rögtön találkozni.. Akár mit csinálhatna velem ilyen világot élünk.. Vagy csak én gondolom túl?


Valakivel volt már ehhez hasonló? Az a baj tapasztalatlan is vagyok és nem tudom hogy mi a szándéka velem hogy csak szexre kellek vagy tényleg kapcsolat?! 🤔



2023. aug. 31. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha elmész vele lehet el fogsz menni. 🤭
2023. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt se tudja hogy ki vagy. Igy azt se mire kellenél neki.

Ismerkedni kéne abba meg beletartozik az is hogy személyesen.

Aztán megismer es rájön hogy kellesz e neki vagy nem

2023. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom hány éves vagy, gondolom 18+ ha már a felnőttbe írtad.

Ácsi! Ez LENNE az első kapcsolatod?! Nem úgy kell elmenni egy randira, hogy ebből kapcsolat lesz. Legyél nyugodt és figyelj rá, hogy fel tudd mérni a helyzetet! Ez lényegében egy interjú :D persze ne olyan kérdezz felelek legyen de érted…

F32

2023. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 már tini párkapcsolatokba is kiírta, és kiderült az is hogy 18 alatt van
2023. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 így van! 18 alatt vagyok
2023. aug. 31. 14:01
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendes tapasztalatokat írjatok ne csak lecesszetek
2023. aug. 31. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem is találkoztatok ne legyen elvárásod az higy szerelmet akarna meg majd feleségül vesz. Ez nem így működik. Vagy megfogod vagy nem.
2023. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Először tanuld meg az alapszinten. xd
2023. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért nem a kérdésemre válaszoltak?
2023. aug. 31. 16:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért nem akarsz vele találkozni, ha szimpatikus? Nem lehet örökké neten ismerkedni, és élőben gyorsan kiderül, hogy tetszetek-e egymásnak, egymásra tudtok-e hangolódni, van-e kémia, vonzódtok-e egymáshoz stb.


Akármit csinálhatna veled? Ezt hogy érted? És miből gondolod, hogy azonnal szexet akar? Nyilvános helyen fogtok még találkozni jó ideig, egy cukrászdában tán csak nem dug meg. Vagy mitől félsz?


Menj el, találkozzatok, beszélgessetek. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak találkozzatok újra stb. Ha már az első/második randin elhív magához vagy az erdőbe "sétálni", akkor visszautasítod és kész.

2023. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!