Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menjek bele úgy a kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele úgy a kapcsolatba, ha a másikban nincs meg az, ami nekem fontos?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy van 1 dolog, ami nekem fontos, de a másikban az nincs meg, ezt leszamitva jól érzem magam vele, nagyon jól tudunk azonosulni, de az az 1 hiányossága, amire ma jöttem rá, kicsit kiábrándított

2023. márc. 2. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha te ennyire lista szerint választasz párt, nem érzésre, akkor hagyd a francba az egész párkeresés témát.
2023. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, mi az.
2023. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha az alatt az egy dolog alatt azt érted, hogy nem tudnál beleszeretni, akkor szerintem nem éri meg időt áldozni rá. Voltam ilyen helyzetben, nagyon kedves, rendes volt, de nem éreztem szerelmet, pedig mindenki azt mondta a környezetemben, hogy adjak egy esélyt és majd jönnek az érzelmek. Hát, nekem fél év elteltével sem jött 🙄
2023. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi az a hiányosság? Mert van, akit már az is zavar, ha a másik nem azon az oldalon alszik, ahol ő szeretné, vagy ha nem találja ki a gondolatait kb (ha ilyen vagy, akkor készülj fel, hogy a büdös életben nem lesz hosszabb kapcsolatod), de vannak olyan dolgok, amik meg tényleg reális kizáró okok, pl. megbízhatatlanság, cigi vagy hasonló.
2023. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Pénz?????
2023. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi az a dolog.
2023. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

En egy betegség miatt nem ehetek cukrot, max nagyon keveset, a baj csak az, hogy eszméletlen édesszáju vagyok. Már eljutottam arra a szintre, hogy ha nem látok édességet, nem kívánom meg. Róla kiderűlt, hogy javíthatatlan csokifüggőségben szenved, napi 1 tábla csoki, plusz még egy két kissebb édesség a nap folyamán, plusz minimum 1 liter cukros üdítő egy nap, és ő ebből nem ad alább, elmondása szerint. Tehát, ha vele lennék, állandóan ott lenne a kísértés :(

Így sokkal nehezebb lenne nekem kibírni

2023. márc. 2. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Neked attól nem muszáj enni belőle ám...
2023. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen inkább csak azért akadnék fenn, mert baromi egészségtelenül él, én meg sportolok és odafigyelek a kajára. Szóval az ilyesmi számomra is kiábrándító lenne, bár nem amiatt, ami miatt neked. De ha neked ez nem fér bele, szakíts. Ha éreznél iránta valamit, eszedbe nem jut ennyi miatt szakítani.
2023. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek alapján azért nem jönnék vele össze, mert rettentő egészségtelen életmódot folytat, előbb-utóbb a szervezete megbosszulja ezt, el is fog hízni, és látod kerek perc megmondta, hogy neki ez így pont jó!
2023. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!