Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Jó, akkor te lány majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jó, akkor te lány majd szólsz ha találkozni akarsz" mit válthat ki, ha így visszadobom a labdát?

Figyelt kérdés

Szal próbálok randira hívni valakit, de sajnos így nem ér rá, úgy elutazik, vagy lelki feszültségben van.

Viszont szereti az eltökéltséget és megmosolyogtattam, írta.

Najó, én meg akkor azt mondom, hogy ingyen én nem mosolyogtatok senkit, azt írtam neki, hogy "najó, én sajnos akkor innen nem tudhatom hogy mikor érsz rá, akarod e egyáltalán vagy csak lekoptatsz, akkor majd szépen megírod ha rámérsz, nem zavarlak többet ezzel. Én nem koptatom le magamat".


Ez mire vezethet egy lánynál? Mielőtt megszólna bárki is, nekem már számtalanszor volt olyan, hogy próbálnék hasonlót, de sosem volt ideje, sosem ért rám, elfelejtett stb. Szal én most nem akarok megint bohóc lenni egy nő előtt


2023. szept. 5. 00:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen jogos.

Ez a csaj is csak hülyít.

Mit gondolsz, hány másik srác van még képben rajtad kívül nála? Öt? Tizenöt? Vagy számon se bírja tartani?

2023. szept. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ez a "hangos paraszt" stílus nem jön be, de mindkettőnknek öröm lenne, ha az elején kiderül.
2023. szept. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem veszed a lapot, kérdező, ez a csaj nem akar tőled semmit, és hisztivel sem fogsz nála elérni semmit. Tetszik neki, hogy tepersz érte, de amúgy le se tojja, hogy mi van veled. Minek erőlteted?
2023. szept. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Tök fura, hogy azt hiszed, meg még mások is, hogy ez tetszik a nőknek. Sokkal nagyobb az esély, hogy nem tudja hogy megmondani a nemet.


Nem akarom az urak szívét összetörni, de a férfi figyelme nem akkora kegy, amekkorának hiszik. Ha nem a megfelelő férfitól jön, kifejezetten teher.

2023. szept. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lenne, ha egyáltalán nem keresnéd. Ha látni akarna, javasolna más időpontot, amikor ráér. Legyen már büszkeséged.
2023. szept. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt megírod neki, akkor leszel bohóc.

Ezt a nőt nem érdekled, teher vagy neki, teljesen egyértelmű.

2023. szept. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
En még nem láttam olyan embert akire hatott volna a megsértődés pozitívan, csak még jobban alátámasztod, hogy jól döntött.
2023. szept. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Pedig sikerült bohóccá válni 🤡
2023. szept. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően egy nőt, ha érdekelsz, akkor magától javasol másik időpontot. De, legyünk megértőek, és kicsit naivak, mindenkinek lehet olyan időszak az életében, amikor azt se tudja hol a feje, tényleg be van táblázva és ellepi a felelőség. Képzeld magad ebbe a helyzetbe. És akkor ez az online megismert, egyébként szimpatikus valaki betol egy megsértődést. Én ebben a helyzetben instant kioffolnám, még akkor is, ha tényleg elfoglalt voltam csak. Nyilván átpasszolhatod a labdát, pl "látom nagyon elfoglalt vagy, szóval ha rendeződnek a dolgaid, és kicsit több időd lesz, jelezd nekem". Ebben az esetben még ha tényleg csak le is akart rázni sem fog rosszat gondolni. Nem jelentkezik többet, és kész. Viszont ez az üzenet, amit felvázoltál instant bukást eredményez.
2023. szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem a jelentkező semmilyen választ nem kapna erre.
2023. szept. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!