Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Jó, akkor te lány majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jó, akkor te lány majd szólsz ha találkozni akarsz" mit válthat ki, ha így visszadobom a labdát?

Figyelt kérdés

Szal próbálok randira hívni valakit, de sajnos így nem ér rá, úgy elutazik, vagy lelki feszültségben van.

Viszont szereti az eltökéltséget és megmosolyogtattam, írta.

Najó, én meg akkor azt mondom, hogy ingyen én nem mosolyogtatok senkit, azt írtam neki, hogy "najó, én sajnos akkor innen nem tudhatom hogy mikor érsz rá, akarod e egyáltalán vagy csak lekoptatsz, akkor majd szépen megírod ha rámérsz, nem zavarlak többet ezzel. Én nem koptatom le magamat".


Ez mire vezethet egy lánynál? Mielőtt megszólna bárki is, nekem már számtalanszor volt olyan, hogy próbálnék hasonlót, de sosem volt ideje, sosem ért rám, elfelejtett stb. Szal én most nem akarok megint bohóc lenni egy nő előtt


2023. szept. 5. 00:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%
Hát mondjuk nem ebben a paraszt stílusban megfogalmazva, de azzal egyetértek, hogy ha az egyik fél folyamatosan nem ér rá, mindig közbejön valami stb., akkor a másik jogosan mondja azt, hogy "látom elég elfoglalt vagy, én kevésbé, és rugalmasan tudok alkalmazkondi - csináljuk akkor úgy, hogy én nem zargatlak ezzel többet, jelezd kérlek, hogy neked mikor jó, mikor érsz rá egy kávéra/sétára"
2023. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!