Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján tényleg nagyon bejövök neki?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal/ nővel egy ideje már alakulnak közöttünk a dolgok. Egy baráti társaságban vagyunk nagyjából egy éve, de a srácok már többször mondták nekem, hogy szerintük nagyon bejövök neki, és én is éreztem valamit iránta, ezért nagyjából 3 hete randira hívtam, igent mondott, aztán randi randit követett, vettem neki virágot is és hasonlók, sokat remélek ettől a kapcsolattól.

Nekem tegnap volt a szülinapom, és tegnap előtt felhívott, hogy szeretne találkozni velem, ha belefér a napomba, mert van nekem egy ajándéka. Egy nagyon szépen becsomagolt (csomagópapírral) ajándékot kaptam, amiben egy egyedi nyomtatású vicces szövegű póló volt, ami nagyon igaz rám. És kedvesen mondta, hogy csak tippelte a méretem, szóval reméli jó lesz, meg kérdezte hogy örülök-e neki. El sem tudtam mondani mennyire örülök mert ilyen személyes ajándékot még hivatalos barátnőmtől sem kaptam. Tudta hogy szeretem a vicces/ mintás pólókat, és csináltatott nekem egyet, szerintem ez nagyon aranyos gesztus. A randi megint nagyon jó volt, sokat nevettünk, jót beszélgettünk. És mivel kicsit becsípett (gyalog) hazakísértem. Majd az ajtóban megcsókoltam (nem az első csókunk volt) aztán elköszöntünk, és ahogy hátra fordultam, hogy megyek, ő megfogta a vállam, és mikor visszafordultam hozzá nagyjából letámadott egy csókkal, ami végül hosszú és szenvedélyes lett szerintem. Utána kicsit kipirultan még adott egy puszit, és jó éjszakát kívánt ismét. A haverom szerint, akinek elmeséltem ezt, a lány belém van zúgva. Valahogy én úgy érzem, de ti mit gondoltok? Mit csinálnátok ezek után? 24F



2023. szept. 20. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mi mással lehetne becsomagolni az ajándékot csomagolópapíron kívül?
2023. szept. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ajándékos zacskóba tenni is lehet. De nem ez volt a lényeg szerintem.
2023. szept. 20. 03:48
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Kicsit magyartalan a fordítás, de rámutat, hogy a hangadásnak lényegében nem az org.-hoz van köze

2023. szept. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne tévesszen meg az állatorvosos rész,görgess lejjebb
2023. szept. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Majd legközelebb támadd le jobban. Biztos nem lenne ellenére.
2023. szept. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha ez neked nem egyértelmű, akkor nem tudom mi az:DD


Amikor én letámadtam így pasit (vagy épp ő engem), esetleg megmondtam neki direkte, hogy szeretem ahogy a falhoz nyom, az egy elég egyértelmű jelzése, hogy nagyon bejön nekem. (Nekünk sajnos nem jött össze, de nem a vonzalom hiánya miatt).


Hogy mit csinálj? Ha ezt meg kell mondani, az szerintem baj...


Ha valóban tetszik neked ez a lány, akkor folytasd amit eddig és ha úgy érzed, akkor emeld ezt a következő szintre.


23L

2023. szept. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiatalka még a lány? Mennyi idős?
2023. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő 22 én 24 szóval viszonylag fiatalok vagyunk. Az én volt kapcsolataimban szerintem összeségében kevesebb volt a szenvedély mint abban az egy csókban. Azt mondják, hogy ha így meg van a kémia, a szex minimum jó lesz.
2023. szept. 20. 11:46
 9/9 anonim ***** válasza:
8, nahát akkor ne gyakorizz itt, szemmel láthatóan van jobb dolgod 😉
2023. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!