Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli nők! Tudatosan vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők! Tudatosan vagytok egyedül, vagy csak még nem talált rátok a számotokra megfelelő férfi?

Figyelt kérdés
2023. szept. 22. 09:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Akiről tavaly azt gondoltam, hogy az lehet, azzal nem alakulhatott több. Azóta nem randiztam, pedig lehetőségem lenne, sőt.


Ameddig nem tudom őt teljesen elfelejteni, addig ez így is marad.

2023. szept. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Lassan egy éve vagyok egyedül. Még mindig álmodok a volt párommal, bár már nem érzem szentségtörésnek, hogy mások is tetszenek. Szerintem még nem tudnék teljesen egy új kapcsolatra koncentrálni, még nem zártam le teljesen a korábbit. Pedig, már jóval azelőtt végetért, hogy kimondtuk volna.
2023. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Persze hogy tudatosan, hiszen bármikor találhatnék férfit. De egyelőre jó egyedül.-
2023. szept. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Második! Szivesen ismerkednék, de nem minden áron és nem barkivel! Egyedül jobb, mint valakivel aki nem felel meg az elvárásaimnak!
2023. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Is-is. Megfulladnék, ha "kötelező" lenne gyakran találkoznom a másikkal, közös programokat csinálni, később együtt is élni, ami pl. hétvégente az esetek többségében 0-24-es együttlétet ("összezártságot") jelentene. De az is igaz, hogy nyoma sincs a számomra megfelelőnek; ha minden más stimmel is, a kémia akkor sem működik, én pedig képtelen vagyok így megalkudni, hogy eltekintek ettől cserébe minden másért.
2023. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

van egy alapbetegségem, kb 80%-a elutasít.

+ introvertált is vagyok, így nagyon megneheziti az ismerkedést.

2023. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindegy a korosztály, 40+ nőknél igen nagy a felhozatal és kevés az a férfi aki megfelel az igényeiknek. 20-30 körüli korosztály esetében igaz, hogy ha akar partnert akkor talál is, hogy mennyiben felel meg az elképzeléseinek az már egészen más kérdés.
2023. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"40+ nőknél igen nagy a felhozatal és kevés az a férfi aki megfelel az igényeiknek. "


Szerintem inkább fordítva. Legalább én nem szeretnék 40+ os barátnőt 32 évesen. S a többség ezzel így van.

2023. szept. 22. 10:46
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkező lenne, tudom, hogy egyszerű dolgom lenne ismerkedni, de most nem kérek belőle.
2023. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Kitana. ***** válasza:
100%
Tudatosan, nincs kedvem most egy kapcsolathoz, örülök, hogy van időm magamra meg a barátaimra.
2023. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!