Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan akinek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek tetszik a munkahelyen az egyik főnök? Nem tudom hogy szingli e. Nem mindig dolgozunk egyszerre,1 szakban. Valamikor pl én reggel, ő meg délután. Nő vagyok.

Figyelt kérdés
Több pár van a cégnél amúgy. Tettetek valamilyen lépést hogy kialakuljon valami? Ha igen, mit?
2023. szept. 25. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én leírtam neki, mit érzek iránta, ő pedig tisztázta, hogy semmi komolyat nem akar. Nem sértődtem meg, tök érthető volt. Én elkezdtem randizgatni, neki is lett barátnője, a nyarat így éltem túl úgymond, mert természetesen minden erőmmel erre koncentráltam. A bajok inkább ősztől kezdődtek, egyre bunkóbbá vált, év elején már szinte biztos voltam abban, hogy arra gyúr, hogy magamtól mondjak fel. Megtettem.


Szóval csak abban az esetben közöld vele az érzéseidet, ha egyrészt nem tartasz a visszautasítástól ill. ha szinte biztos, hogy emiatt nem kerülsz hátrányos helyzetbe odabent.

2023. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem teszek semmit. Mind9g megvárom hogy a férfi tegyen képbe.


Idovel ugyis kiderul van e nője ha igen, hűtlen e, ha bepróbálkozna nálam bepróbalkozik e másnál is, görény e vagy tisztességes szándékai vannak e, vagy abszolut elutasito es soha nem bocsatkozik ketértelmüségbe bókba flörtbe se.


Nekem csak annyi a dolgom hogy figyelek és kivárok mindent mert mindent megmutatnak elárulnak magukról.

2023. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*És addig en nem ia mutatok semmit magambol max annyit hogy szivesen működök vele együtt a munkában.
2023. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*jav "nem is"
2023. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon,de nem egyedülálló, többek között ezért sem kezdeményezek.

Adtunk apró, finom jelzéseket egymásnak, de inkább csak jóban vagyunk, nem léptünk át egy határt eddig.

2023. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!