Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedéskor találkozó előtt kb mennyit szoktatok beszélgetni neten? Ha a férfi "ritkán" ír mi az oka? Dolgozik heti 5 napot a héten de este nem dolgozik.

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Változó. Minden esetre, amiből lett aztán kapcsolat, ott a hapsi már a találkozó előtt is eléggé aktívan keresett.
2023. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Mi sokat beszèltünk, video chateltünk. Napközben igaz keveset, csak egy egy szó, de ahogyan vègzett este már hívott is.
2023. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha ritkán ír, annak 90% az az oka, hogy mással is ír és nem jut rád több idő.
2023. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell szerintem mindennap/minden este irkalni sokat, de azért két naponta beköszöni, legalább egy órát lehetne, mert ha nem teszitek, akkor nem ismerkedtek, csak unalmat űztök/mással is ugyanazt teszitek.

Úgyhogy ha továbbra se valami jól megy a beszélgetés, akkor köszönj el tőle/szó nélkül tiltsd le, ha úgy jobb.

2023. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem jó olyannal videochatelgetni akit még sose láttál élőben. Meg az állandó telefon is fárasztó. Az hamar kiderül hogy van e valami vonzódás, közös érdeklődés, de napi szinten szenvedni a telefonvonalak tökéletlenségével meg egyáltalán a sok beszéddel és szószátyár emberekkel az rossz, pláne ha nem is tudod megéri e, mert még nem láttad. És nem arról van szó mikor találkoztok hanem ilyen időhúzó dolgok meg szex témázgatás sose látott emberrel, aki ilyet akar az szerintem komolytalan. A találkozókra kell koncentrálni.
2023. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát attól függ. Nem mindenki olyan, hogy egész nap a telóján lóg és úgy érzi 5 percenként kell emlékeztetnie téged, hogy létezik még. Már tudja, hogy talizni fogtok, lehet már várja a dolgot, csak ő szívesebben, beszélget személyesen és nem szívesen írogat egész nap.


A másik meg az, hogy mással is ismerkedik, de az igazából teljesen rendben van, ha még nem is találkoztatok, csak beszélgettek, te pl kérdező nem ismerkedsz, most mással?


Ami még lehet, hogy nem is érdekled annyira, de ezt ez alapján nem lehet megmondani, túl kevés info.

2023. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok, hogy elvárom egy kapcsolatban, hogy napközben is beszéljünk, főleg együttélés előtt, de együttélésnél is azért igénylem, ha épp nem vagyunk együtt. Úgyhogy nekem ez jó szűrő volt. Nem minden srác írt nekem sokat, úgyhogy ezeket offoltam is. Vicces, hogy ők azt hitték, hogy én megmaradok nekik talonban, ők meg bármit megtehetnek velem :D Egyszer az volt, hogy már Messengerre is átmentünk, de mindig csak este 10kor beszéltünk két mondatot. Rákérdeztem, azt mondta sokat doglozott. Aztán olyan egy-két nap múlva megismertem a (leendő) exemet, aki sokat írt. Megint jött az este 10es üzenet, hogy na mi van veled milyen napod volt. Azt válaszoltam, hogy szuper napjaim vannak mostanában, mert találtam egy srácot, aki tud normális mennyiségben írni :) Erre már nem válaszolt de nem is baj. Tényleg jó szűrő volt, volt még pár srác, aki mondta, hogy nem szokott mobilnetezni munka közben, meg ha hazamegy a szüleihez, úgyhogy azokat offoltam.


De mondok valami érdekeset. Kétszer adtam esélyt olyan srácoknak, akik nem írtak sokat. Az egyikről kiderült, hogy amúgy csak engem szar le, összejöttünk ugyan, de nem szeretett. A másik pedig a párom már két éve. Megbeszéltem vele ezt utólag, azt mondta, nem akart nyomulni az elején. Vele egyből megbeszéltünk egy talit, aztán tali után is én írtam többször. Két hete együtt voltunk, mire ő is aktívabb lett. Úgyhogy van ilyen is.

2023. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha eldöntöttük, hogy tetszik a másik, akkor vezetékes telefonon beszélünk, nem neten. Neten azzal beszélek, akivel nincs lehetőségem - vagy alkalmas időpont- élőben vagy telefonon.
2023. okt. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!