Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon érez irántam valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez irántam valamit, vagy csak amolyan "éppen hogy" lehetek neki?

Figyelt kérdés

Szitu:

Pár hete randizom egy lánnyal. Nekem ő iszonyat bejön, igaz picit félénk. Semmi gond, haladunk úgy ahogy mindkettőnknek kellemes. Sokat beszélgetünk, csinálunk közös programokat, stb. Egyik este ültünk a város felett, és megcsókoltam. Zavarja jött, elpirult, de átölelt, visszacsókolt. Láttam rajta milyen boldog, szinte repült mellettem utána. Azóta viszont valami mintha nem lenne rendben. Azt mondja jól érezte magát, szeretne is találkozni, de olyan nagyon nem érzem hogy keresi az alkalmat. Beszéltünk erről, azt mondja furcsa neki, hogy ismerkedés alatt így halad egy ismerkedés. Ezt én felhívásnak érzem, hogy komoly legyen a kapcsolat, és irány tovább. Mégis, van egy fura érzésem. Én vajon nem okozom neki azt az érzést mint Ő nekem? Vagy csalódott valamiben csak nem szeretne megbántani? Milyen egyéb magyarázatai lehetnek ennek? Kicsit elbizonytalanodtam, hogy nem kellene-e esetleg visszalépnem.



2023. okt. 2. 23:59
A kérdező szavazást indított:
érdemes folytatni, ő egy komoly gondolkodású nő
a hirtelen racionális válasz a tudatalatti menekülése a helyzetből
vagy kiábrándult belőlem vagy nem, ha hagyom őt sose tudom meg
amit nem akarnak mindketten azt hamarosan egyikünk se fogja
tényleg kikapcsolta az érzelmeit addig, míg ki nem mondjuk "együtt vagyunk"
színes kalács mazsola nélkül
cica
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Az ilyenek nevelik ki az elfuserált nőket! Nem igaz hogy nem lehet normálisan élni...
2023. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Kéreti magát. Neki is tetszel. Csak, birkatürelmet igényel az ilyen nő. N
2023. okt. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem úgy haladtok, ahogy mindkettőtöknek kellemes, hanem neki gyors ez a tempó. "furcsa neki, hogy ismerkedés alatt így halad egy ismerkedés".

Valószínűleg ő inkább arra vágyna, hogy vegyél vissza, legyen hosszabb az udvarlási fázis. Ha egy csóktól már zavarba jött, akkor az azt jelenti, hogy számára még korai volt. Nőként ha jó időben jön a csók, amikor már várod, akkor semmi irulgatás-pirulgatás nincs.

2023. okt. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elment a varazsa.. ugy erzi egy csokkal megkapott es oda vagy erte.. lehet mentalisan beteg az ilyenek kis artatlannak tunnek valojaban azt sem tudjak mit is akarnak.
2023. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. okt. 4. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En nokent csak olyat tudok elkepzelni, hogy annyira, de annyira szeretne egy tarsat, szerelmet, de kozben az nem jon. Probalkozik, az eszevel tudja, hogy minden adva van, ez most kivulrol ugy nez ki, hogy nagyon jo, de semmit nem erez. Szeretne, nagyon szeretne, de nincs szikra, es senki nem tehet rola, egyszeruen amit szeretne, nincs, ami van, nem szeretne.
2023. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vége lett. Pedig talán lehetett volna szerelem is. Már lassan másfél hónapja, de most is rossz. Türelmetlen voltam, és nem mertem elhinni, hogy egy ilyen lánynak én érdekes lehetek. A hülye képzelet a fejemben, hogyha egy nő valóban nőiesen néz ki, akkor neki kizárólag az olajozott testű Dwayne Johnsonok az ideáljai, és semmi más szóba se jöhet. Persze az eszemmel, tapasztalatomnal tudom, hogy ez nem így van. Mégis, ha egy gyönyörű nővel találkozom, állandóan belémköltözik egy szorongás. Sietni kezdek, és minél hamarabb meg akarom kapni Őt. Mielőtt más kapja meg. Pedig ez nem így működik. Biztos nagy meló lesz leszokni erről, meg elfelejteni ezt az egészet.
dec. 2. 20:04
 8/8 A kérdező kommentje:
(ha szavazhatnék én is, akkor cicát kérnék. a kalács elfogy, de a cicák örökké tartanak)
dec. 2. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!