Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rákérdezzek a nőnél arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek a nőnél arra, hogy valódiak-e az érzelmei irántam vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel ismerkedek. Eléggé egymásra vagyunk hangolódva, bár néha úgy érzem kicsit gyors a tempó (ami amúgy nem zavar). Azt tudtam, hogy neki volt nemrég egy csalódása egy sráccal. Finoman puhatolóztam, hogy visszamenne-e hozzá. Azt mondta nem, annak már vége.


De mégis megfogalmazódott bennem az, hogy csak arra használ fel, hogy elfelejtse azt az embert. Mint említettem, a tempó gyors, és ez az, mi gyanút kelt bennem. De lehet tévedek.


Rákérdezzek konkrétan, hogy "csak arra kellek-e neked, hogy a másikat elfelejtsd?"


2022. dec. 25. 16:38
A kérdező szavazást indított:
Kérdezz rá.
Inkább hallgass, mert ha rákérdezel, csak rontod a helyzetet.
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ne így, de nyugodtan beszélhetsz vele erről. Mondd el neki, hogy részedről kezd komoly lenni a dolog, de kételyeid vannak, és nem szeretnél pofára esni.
2022. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Még ha arra is menne ki és te direktben rákérdeznél nem vallaná be úgysem, mert akkor nyilván el veszítene téged.

De vannak jelek amiket ha jobban megfigyelsz tudni fogod, hogy valóban túl lépett-e rajta vagy sem.

2022. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Nyílt lapokkal akarsz játszani, ez korrekt.
2022. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ma este megbizonyosodtam róla, hogy vannak valamilyen érzései felém.


Súlyos hiba lenne neki szegezni a kérdés nyíltan. Inkább haladok tovább, aztán meglátom, mi lesz.

2022. dec. 26. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!