Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várják el a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a férfiak, hogy a nő utazzon másik városba a randi miatt?

Figyelt kérdés

A társkereső oldalakon tapasztaltam, hogy a férfiak elvárják, hogy a nő utazzon másik városba. A sztori annyi, hogy én a megyeszékhelytől 15km-re lakom, így a társkereső oldalakon sokszor e megyeszékhelyi városból jön létre a match/ismerkedés. Bármikor a találkozásra kerül a sor, akkor 90%-ban elvárják, hogy én utazzak el a városukba, pedig én a második legnagyobb városban élek a megyében. Az én varosomban is lehet kávét inni stb. Mikor ezt szóvá teszem, akkor jönnek azzal, hogy kicsi a város, nincs ott annyi lehetőség stb. Majd egyenesen törlik az egész matchet.

Na de tényleg egy nő utazzon a férfihoz? Miért csinálják ezt a férfiak? Nekem is annyi idő beutazni, mint nekik hozzám jönni. Mi állhat a háttérben?



2023. okt. 6. 23:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
😵 Egy nő menjen??? Első randin? Az ilyen férfi kuka. Instant
2023. okt. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%
Jobb fele pasik.
2023. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
Eddig nem azért sírtatok, hogy nincs egyenlőség? Tessék, itt van.
2023. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyeneket ne sajnáld.

A háttérben? Biztos nem komolyat keres, csak egy könnyen jött szexet, amiért a kisujját sem kell megemelni.


"kicsi a város, nincs ott annyi lehetőség "

Mégis mit akar a drága első randin? Idióták.

2023. okt. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha megint jön valaki a "kicsi a város, nincs sok lehetőség" dumával, attól azért kérdezd meg, milyen első randis programra számítsál, amely csak az ő szent városában abszolválható.
2023. okt. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha nagyon nagyon ritkán sikerült összehoznom egy randit akár másik városba, akkor én utaztam mindig... Amit a kérdező írt, az csak a nagyon jóképű srácokra vonatkozott, akik nyertek a genetikai lottón... :D
2023. okt. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is csak azért, mert nem akarnak túl sok energiát feccölni a dologba. Nem is arról van szó, nyilván a nő is utazhat, meg legyen fair a dolog, de mikor a lehetőségtől is teljesen elzárkózik valaki, hogy ő menjen, akkor vele nem sok jóra lehet számítani. Ugyanez igaz egyébként rád is kérdező - ha úgy reagálsz, hogy abból a másiknak az jön le, hogy te véletlenül se mennél hozzá pl egy 2. randi alkalmával, hanem elvárod hogy mindig ő menjen, akkor ne csodálkozz, ha utána nem jön össze a dolog.
2023. okt. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Azért ne általánosíts! :)

Viszont ez egy jó szűrő. Aki arra nem hajlandó, hogy fél órát buszozzon / vonatozzon / autózzon, az egy elkényelmesedett, beképzelt pöts, akivel nem vagyok benne biztos, hogy érdemes tervezni.

2023. okt. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Azért várják el, mert nem te érdekled, hanem egy vagy a sorban, és kényelmes. Ha ismekedéskor is ilyen "gáláns úriember", mit várhatsz tőle később?
2023. okt. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
Miért várják el a nők, hogy a férfi utazzon másik városba a randi miatt?
2023. okt. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!