Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyanok akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok akiknek a baráti kapcsolat kialakítása könnyen megy de párkapcsolatot nehezen alakít ki?

Figyelt kérdés
És akinek baráti kapcsolatot egyáltan nem sikerül kialakítania annak kb esélytelen hogy legyen barátnője? 25 éves srác vagyok és nincsenek barátaim és barátnőm sem volt soha. Kicsit feladtam ezt az egészet dolgot. Nem nagyon van hol ismerkedem lánnyal.
2023. okt. 7. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból, hogy lennének barátaid VALÓSZÍNŰ, hogy extrovertált(abb) lennél, hiszen önbizalmat adnának azok a kapcsolatok, szociális készségeid is fejlődnének valamilyen szinten. Nem utolsó sorban jó ha valakinek ventilálhatsz, tanácsokkal lát el. Valamint barátokkal mehetsz ide-oda, ergó találkozhatsz emberekkel, ő általuk is ismerkedhetsz nőkkel.
2023. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, van egyáltalán olyan szituáció az életedben, amikor bármilyen okból kifolyólag muszáj kapcsolatot létesítened egy másik emberrel?
2023. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 voltam, mármint muszáj szóba elegyedned más emberrel, úgy értettem.
2023. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"25 éves srác vagyok és nincsenek barátaim"


Egyáltalán nincsen benned igény emberi kapcsolatokra? A családtagjaiddal milyen a viszonyod?

2023. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!