Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora távolság(km) ami még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora távolság(km) ami még elfogadható normális párkapcsolat kialakításához?

Figyelt kérdés
Mert már jó pár lány megsértödött amikor nem akartam találkozni velük mivel szerintem 25 km a legfelsöbb határ amit meg lehet oldani még(kB 1 óra tömegközlekedéssel) és ha belegondol az ember akkor is oda vissza 2 óra csak utazás, autót fenntartani pedig csak azért pénzkidobás.

2020. okt. 11. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt voltunk egy évig, aztán távkapcsolatba kényszerültünk. 400 km. Igen, sok idő és pénz volt az utazás, de megoldottuk, elég időt tudtunk együtt tölteni.

Olyan párt is ismerek, akik a kapcsolatuk elején kerültek ilyen helyzetbe, de ők is túlélték.

Azoknak a lányoknak joguk van ezen megsértődni, neked meg jogod van olyan határokat szabni, amilyeneket csak akarsz.

A kérdésre válaszolva, mindenkinek más a határ.

2020. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te hol laksz, de nálunk 25 km az nem 1 óra tömegközlekedéssel, hanem 30-40 perc.

Ha normális alatt azt érted, hogy nem távkapcsolat, erre nincs egy meghatározott válasz. Lehet, hogy 25 (vagy még több) km-re laktok egymástól, de munka/iskola/bármi miatt találkoztok hetente többször (akár minden nap), de az is lehet, hogy közelebb laktok, mégsem tudtok heti 1 találkozásnál többet beiktatni.

Egyébként nekem is távkapcsolatom van, 150 km.

2020. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tömegközlekedéssel 30-40 km.

Kocsival 50.


De ez meló függő is. Pl. hiába van lóvé, és gyors kocsi, ha nem fér bele egy vacsora + színház + séta + szex kombó, mert reggel 7:00-kor meló.

2020. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kis távolság 25 Km.

Nagy távolság is működőképes, ha a felek elfogadják, kibírják azt, hogy (eleinte) nem tudnak olyan sokat találkozni.

2020. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vidéken, főleg kisvárosokban, vagy kis települések között egyszerűbb, gyorsabb közlekedni, mint pl. A XVIII kerületből, Budára. Sokan azért azt csinálják BP-n, hogy egy adott kerületen belül próbálnak ismerkedni, hogy ne kelljen órákat bumlizni, oda-vissza. Szerintem, Pesten pl. kerületen belül, vidéken, max. a szomszéd település még az "egészséges" keret. 100 km-eket, biztos nem utazgatnék, igaz én 49 éves vagyok és kényelmes, különben is 20 éve van családom.
2020. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!